آجر آنلاین

درباره آجر آنلاین

از پله های اول ساختمان تا نمای ساختمان، در کنار شمائیم.

ما آجر آنلاین رو در سال ۱۳۹۸ با هدف راحتی و شفافیت در خرید انواع آجر و بالا بردن اعتماد و اطمینان شما تاسیس کردیم و در تمام این سالها سعی کردیم مشتری مداری و اخلاق حرفه ای، محور اصلی کارمون باشه. کسب و کار اینترنتی چالش های جورواجور داره، اما خانواده آجری ما کنار‌هم راهکارهای اثر بخشی براش پیدا می کنن؛ به همین دلیل آجر آنلاین در کمتر از چند سال به یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی آجر در سراسر ایران تبدیل شد. در حال حاضر تیم دیجیتال مارکتینگ، حسابداری، CRM، روابط عمومی، فروش و… تمام قد پشت خرید شما ایستادن و هویت کاری خودشون رو در گرو جلب رضایت شما عزیزان میدونن.‎‎

تیم فروش آجر آنلاین

واحد فروش

شاید بشه گفت شیرین ترین و چالش بر انگیز ترین بخش آجر آنلاین، واحد فروش هست. در طول زمان کاری، ما مشغول صحبت با مشتری های عزیز، پاسخ به پرسش های اون‌ها و ثبت فاکتور هستیم. اعضاء تیم فروش تمام تلاش خودشون رو می‌کنن تا اعتماد شما رو جلب کنن و بهترین خاطره از خرید اینترنتی شما رو سهم آجر آنلاین کنن.

واحد رضایت سنجی

ارزش کار ما زمانی مشخص میشه که شما از خریدتون راضی باشین. با راه اندازی بخش CRM تلاش کردیم تا پذیرای نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما باشیم و اجازه ندیم تا کوچک ترین ناراحتی یا خاطره بدی از آجر آنلاین در ذهن شما بمونه. ما از طریق صحبت با مشتری ها بیشتر متوجه مشکلات ریز و جزئی کار میشیم و با برنامه ریزی هدفمند اون‌ها رو برطرف می کنیم.

واحد ارسال بار

مزیت اصلی خرید اینترنتی آجر این هست که تنها با یک تماس محصول مورد نظرتون رو درب پروژه تحویل میگیرین. تمام مسئولیت های ارسال بار، هماهنگی ها، نظارت بر ارسال به موقع و بدون مشکل و رفع چالش های این بخش به عهده ماست. برای اینکه شما خریدی امن و بدون دغدغه رو تجربه کنین، ما در این بخش خیلی زحمت میکشیم و بعد از جلب رضایت شما خستگی مون در میره.‎

واحد دیجیتال مارکتینگ

واحد دیجیتال مارکتینگ یکی از جذاب ترین بخش های مجموعه آجر آنلاین هست که در اون خلاقیت، به روز بودن و صمیمیت بین افراد موج میزنه. تکاپوی بین اعضا برای تولید محتوایی مفید که باعث میشه با متریال آجر بیشتر آشنا بشین و خریدی مطمئن داشته باشین، دیدنیه.

تیم مارکتینگ آجر آنلاین

عشق و خلاقیتی که افراد تیم در این مسیر دارن، برای ارائه ایده های منحصر‌به‌فرد درباره نماهای آجری، ترفندهای آجری و… در وب‌سایت و شبکه های اجتماعی، ارزشمندی و حرفه ای بودن اون‌ها رو می رسونه.

مشتریان ما

آجر آنلاین؛ مرکز خرید آجر نما

نماد اعتماد الکترونیکی