۴ ایده جدید ۲۰۲۳ برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

در طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه، توجه به سن آنها اهمیت زیادی دارد. علاه بر آن تزئین اتاق خواب پسرانه هزینه بر بوده و نمی توان هر سال آن را تغییر داد، باید آن را به گونه ای طراحی کرد که بتواند افکار بی پایان بچه ها را پوشش داده و طرحی همیشگی باشد.

تا انتهای این مقاله آجر آنلاین (مرکز خرید انواع آجر نما برای دکوراسیون داخلی و خارجی به قیمت درب کارخانه) در خصوص طراحی اتاق خواب پسرانه حرف های زیادی برای گفتن دارد و ایده هایی خاص برای سال ۲۰۲۳ را پیشنهاد داده است. اگر به دنبال ایده گرفتن برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه بزرگسال، نوجوان و… دارید تا انتها حتما همراه باشید.

طراحی اتاق خواب پسرانه لاکچری
طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه لاکچری

جدیدترین الگوها و ایده ها برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

تنوع ایده در طراحی اتاق خواب پسرانه به نسبت دخترانه بسیار محدودتر است؛ اما باز هم می توان با در نظر گرفتن روحیات پسرها و سلایق آنها طرح های پیشنهادی و جدیدی را مطرح نمود.

پر طرفدار ترین و محبوب ترین رنگ ها در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه، رنگ آبی و خاکستری می باشد. همچنین در طراحی اتاق خواب پسرانه بزرگسال، اکسسوری اهمیت کمتری داشته و بیشترین توجه در دیزاین معطوف به تخت خواب و دیوارها می باشد.

در ادامه با مشاهده جدید ترین تصاویر و الگوهای طراحی ۲۰۲۳ برای اتاق پسرانه می توانید بیشتر به این موضوع پی ببرید. البته سایت آجر آنلاین تنها به طراحی اتاق خواب پسرانه نپرداخته است بلکه با مراجعه به صفحه طراحی دکوراسیون داخلی می توانید بیشتر با اصول دکوراسیون و نمونه تصاویر پروژه های اجرایی آن آشنا شوید.


جهت مشاهده جدیدترین طرح های دکوراسیون داخلی در منزل روی دکمه زیر کلیک کنید


ساخت تخت خواب ماشینی و کلبه ای در دیزاین اتاق پسرانه!

اتاق یک پسر باید با روحیات او سازگار باشد. از آنجایی که بیشتر پسرها عاشق ماشین هستند، طراحی تخت خواب ماشینی می تواند آنها را از هر چیز دیگری خوش حال تر کند. از این رو حتما در انتخاب تخت خواب این موضوع را مدنظر قرار دهید. در تصویر زیر شاهد طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه با تخت خواب کامیونی قرمز هستید.

تزئین اتاق خواب پسرانه با تخت ماشینی
دکوراسیون اتاق خواب پسرانه با تخت ماشینی

شما همچنین می توانید تخت خواب اتاق پسر خود را به شکل کلبه و با چوب طراحی کنید. ایده دیگری که در این خصوص وجود دارد طراحی تخت خواب پسرانه به شکل خانه سرخ پوستی است. پسر بچه ها با این سبک دیزاین بسیار کیفور می شوند و ساعت ها در روز را با تخت خوابی که به شکل خانه یا ماشین است، می گذرانند.

طراحی اتاق خواب پسرانه با تخت کلبه ای
دکوراسیون اتاق خواب پسرانه با تخت خواب کلبه ای

در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه از فضای کنار پنجره غافل نشوید!

یکی از بخش های مهم در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه، پنجره و پرده آن است. شما می توانید پنجره را با یک پرده معمولی بپوشانید، این ساده ترین راه است؛ اما اگر کمی فکر کنید، گزینه های بهتری هم به ذهن خواهد آمد. به عنوان مثال در تصویر زیر در کنار پنجره یک نشیمن گاه تعبیه شده است. پسران شما می توانند روی آن نشسته و رویای تسلط و تغییر جهان را در ذهن بپرورانند.

طراحی اتاق پسرانه با پنجره بزرگ
دکوراسیون اتاق خواب پسرانه با پنجره بزرگ

به طور کلی می توان از فضای کنار پنجره استفاده کرد و تخت یا صندلی کنار آن ساخت و یا یک کمد کوچک زیر آن تعبیه کرد؛ حتی اگر دوست ندارید، اتاق از بیرون دید داشته باشد می توانید با کرکره آن را بپوشانید و در زمان های دلخواه کرکره را بالا بزنید. تفاوت کرکره و پرده در این است که با وجود پرده نمی توان نشیمنگاهی کنار آن ساخت اما با کرکره می توان به راحتی آن را طراحی نمود.

شما همچنین می توانید دیواری از اتاق که پنجره دارد را با آجر نما طراحی کنید. چندین سال است که در طراحی های اتاق خواب استفاده از آجر نما برای یک دیوار برجسته بسیار رونق گرفته است؛ هم دیواری از اتاق را که پنجره دارد و هم دیوار پشت تخت خواب و یا سایر دیوارها از جمله دیوار پشت تلویزیون در اتاق را می توان با آجر طراحی کرد و نمای برجسته ای به آن داد.

انواع آجر نما برای طراحی دیوار اتاق خواب:

  • آجر هلندی یا دکوراتیو
  • آجر سنتی یا قزاقی
  • آجر نسوز (شاموتی – انگلیسی)

پر کاربرد ترین و محبوب ترین آجر در طراحی دکوراسیون داخلی آجر هلندی است که شما با کلیک روی دکمه این صفحه می توانید کامل ترین اطلاعات از آجر نما هلندی را دریافت کنید.


مشاهده نمونه تصاویر پروژه های اجرایی و لیست قیمت آجر هلندی


دیزاین اتاق خواب پسرانه را با کاغذ دیواری طرح آسمان به اوج رسانید!

یکی از روش هایی که با آن ها می توان روی دیزاین اتاق خواب پسرانه مانور داد، نصب کاغذ دیواری است. شما می توانید کاغذ دیواری اتاق را با طرح های کارتونی، گل دار، ساده و… انتخاب نمایید؛ اما از بهترین گزینه ها برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه کودک و نوجوان نصب کاغذ دیواری طرح آسمان روی دیوار های اتاق است.

در تصاویر زیر کاغذ دیواری طرح آسمان را می توانید مشاهده نمایید. این کاغذ دیواری هم برای پسران کم سن و سال و هم برای بزرگ سالان جذاب است و نیازی به تعویض آن پس از چند سال نخواهید داشت و از این جهت نیز بسیار مقرون به صرفه تمام می شود.

طراحی اتاق پسرانه با کاغذ دیواری طرح آسمان
دکوراسیون اتاق خواب پسرانه با کاغذ دیواری طرح آسمان

چنانچه علاقه ای به کاغذ دیواری با طرح آسمان ندارید، می توانید از کاغذ دیواری راه راه نیز برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه نوجوان و بزرگسال خود استفاده کنید. تصویر زیر می تواند الگوی مناسبی برای شما باشد. ایده دیگری که در این خصوص مطرح می باشد این است که شما می توانید طراحی دیوار اتاق پسرانه خود را با آجر سفید انجام دهید و روی آن را به رنگ آسمان یا هر طرح دیگری که می خواهید نقاشی کنید. خوبی دیوار با آجر نما سفید این است که هر زمان بخواهید می توانید نقاشی روی آن را پاک کرده و طرح دیگری را نقاشی کنید.

طراحی اتاق پسرانه با کاغذ دیواری
دیزاین اتاق خواب پسرانه با کاغذ دیواری

طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ساده اما مدرن!

چنانچه به طرح و رنگ های ساده و مدرن علاقه مند هستید، دیزاین اتاق خواب پسرانه می تواند مناسب ترین مکان برای پیاده سازی همچین طرح هایی باشد. تصاویر زیر الگوهای مناسبی جهت طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه بزرگسال و نوجوان می باشند.

طراحی مدرن اتاق پسرانه
اتاق خواب پسرانه لاکچری و مدرن

لازم به ذکر است که شما می توانید با مراجعه به صفحه طراحی دکوراسیون اتاق خواب، با ایده های جدید طراحی هر نوع اتاق خوابی نه فقط اتاق خواب پسرانه آشنا شوید.

جمع بندی:

در این مقاله از سایت آجر آنلاین تلاش کردیم تا شما را با جدیدترین طراحی های دکوراسیون اتاق خواب پسرانه آشنا کرده و ناب ترین ایده ها را در اختیارتان قرار دهیم. این مقاله همچنان آپدیت خواهد شد و طرح های جدیدتری نیز به آن اضافه می شود، پس همواره با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.