۷ ایده طراحی داخلی با آجر قزاقی، مجذوب کننده و خاص!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

طراحی داخلی با آجر قزاقی برای یکی از دیوارها در خانه، اتاق خواب، پذیرایی، محل کار و… می تواند به نقطه کانونی تبدیل شود. تفاوتی ندارد که محل مدنظر شما دارای سبکی سنتی، صنعتی، مدرن و… باشد، بازهم استفاده از آجر می تواند به بافت دکوراسیون داخلی آن کمک کرده و روحی تازه و طبیعی در آن بدمد.

با توجه به اثرگذاری و خلق زیبایی توسط آجر قزاقی در نمای داخلی، سایت آجر آنلاین (بزرگترین مرکز فروش آجر قزاقی سنتی در ایر) در این مقاله ۷ تا از جدید ترین و به روز ترین ایده های طراحی داخلی با آجر قزاقی را برای شما شرح داده است تا پس از مطالعه آن با دید باز تری اقدام به بازسازی یا طراحی دکوراسیون داخلی خانه یا محل کار خود کرده و به بازسازی دنیای قدیم در کنار طراحی های جدید بپردازید.

طراحی داخلی با آجر قزاقی و 7 ایده جدید
بررسی جدید ترین و خاص ترین ایده ها در طراحی داخلی با آجر قزاقی

۷ ایده متفاوت و جدید در طراحی داخلی با آجر قزاقی

از آنجایی که آجر قزاقی به صورت سنتی و دستی تولید می شود اما امروزه توانسته است در صنعت نماسازی ساختمان ها جایگاه ویژه ای پیدا کند. آجر نما قزاقی از تنوع رنگی و طرح های جذابی برخوردار است که حتی با خلاقیت در نحوه چیدمان این آجرها می توانید نمای منحصر به فرد و متفاوتی را ایجاد کنید. شما با ایده گرفتن از ۷ روش زیر می توانید نمایی فوق العاده و جذاب را با دیوار آجر قزاقی به صورت برجسته طراحی کرده و از تماشای آن لذت ببرید.

آشنایی با انواع رنگ آجر قزاقی
آشنایی با انواع رنگ آجر قزاقی برای استفاده در دکوراسیون داخلی

دیوار برجسته شومینه در نما داخلی با آجر قزاقی

جهت اضافه کردن دیوار آجری برجسته در پذیرایی، شومینه عالی ترین گزینه محسوب می شود. کاور کردن شومینه با دیوار آجری بسیار خاص و توجه بر انگیز است؛ به خصوص اگر پذیرایی و شومینه شما دارای طراحی داخلی با آجر قزاقی نیز باشد. تصورش را بکنید که دیوار آجر نما قزاقی با شعله های آتش کنار هم قرار گیرند؛ این زیبایی را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

ببینید: قیمت آجر قزاقی

طراحی دیوار شومینه با آجر قزاقی
با آجر قزاقی دیوار شومینه و یا اطراف آن را بپوشانید

آجر قزاقی در نمای داخلی با طراحی حرف اول نام شما

اگر یک دیوار آجری دارید که روی آن گچ کاری شده است، بهترین ایده می تواند این باشد که یک حرف از الفبا را ترجیحا حرفی که نام شما با آن آغاز می شود بر روی نمای آجری آن حک کنید.

لازم به ذکر است که چنانچه تمایل به فروش خانه خود دارید، بر روی این کار بیشتر تامل نمایید؛ چون ممکن است همه افراد آن را نپسندند. با مشاهده تصویر زیر راحت تر می توانید این موضوع را متصور شوید.

طراحی نام با آجر قزاقی روی دیوار
با استفاده از آجر قزاقی حرف اول نام خود را روی دیوار حک کنید

طراحی داخلی با آجر قزاقی و ترکیب آن با وسایل مدرن

نما داخلی با آجر قزاقی در فضاهای مدرن شاید در نگاه بسیاری از افراد تضاد داشته باشد؛ اما در چند سال اخیر معماران و صاحبان خانه هر زمان که میل به خلق محیطی متفاوت، منحصر به فرد و دارای بافت جدید داشتند، به سمت استفاده از کاربرد آجر در سبک های مختلف روی آورده اند.

بیشتر بخوانید: کاربرد آجر در صنعت ساختمان سازی

علاوه بر این در نظر بسیاری از افراد متخصص و همچنین مشتریان، طراحی داخی با آجر قزاقی بیانی از گذشته غنی و تاریخی دارد و می تواند ترکیبی از گذشته و حال باشد. در واقع ترکیب طراحی سنتی و مدرن حس خسته کننده را از محیط گرفته و فضای داخلی را از خشکی طراحی با المان های شیشه و سنگ نجات می دهد.

طراحی داخلی با آجر قزاقی و وسایل مدرن
ترکیب طراحی داخلی با آجر قزاقی و وسایل مدرن

طراحی داخلی با آجر قزاقی و پنجره های روی آن

یکی دیگر از پیشنهادات ما به شما این است که دیواری از خانه خود را که دارای پنجره است با آجر قزاقی بپوشانید. آجر هرگز نمایی مصنوعی ندارد بلکه همیشه یادآور طبیعت است؛ در نتیجه داشتن یک چشم انداز از طبیعت بر روی آن می تواند طراحی داخلی خانه شما را بسیار جذاب و دوست داشتنی کند.

طراحی پنجره روی دیوار آجر قزاقی
طراحی داخلی با آجر قزاقی و قرار دادن پنجره روی آن

آجر قزاقی پس زمینه ای مناسب برای قفسه، تابلو و کتابخانه

طراحی داخلی با آجر قزاقی چه در پذیرایی و چه در اتاق خواب می تواند فضای مناسبی را برای دیوار پشتی تابلوهای نقاشی، قفسه های دکوری و کتابخانه به وجود آورد. از این رو اگر از آن دسته افرادی هستید که مایل به نصب تابلوهای نقاشی و یا طراحی کتابخانه در اتاق خواب یا منزل خود هستند، هرگز بی خیال نمای آجری نشوید.

آجر قزاقی در پس زمینه کتابخانه و قفسه
پس زمینه کتابخانه و قفسه خود را با آجر قزاقی پوشش دهید

استفاده از دیوار آجری همراه با دکوراسیون کلاسیک

همان طور که در ابتدای مقاله ذکر شد، افراد با هر نوع سلیقه ای می توانند از طراحی داخلی با آجر قزاقی استفاده کرده و از کاربرد آجر در نما بی بهره نباشند. ترکیب نمای آجری با مبلمان و فرش کلاسیک نیز می تواند بسیار زیبا و مورد پسند باشد.

بیشتر بخوانید: کاربرد آجر نما چیست؟ + انواع آجر در طراحی نما

ترکیب نمای آجری با وسایل کلاسیک
ترکیب نمای آجری با وسایل کلاسیک در خانه

قابلیت ترکیب آجر قزاقی در دکوراسیون داخلی با هر نمایی شیشه

دیوار آجری دست شما را در ترکیب با هر چیزی حتی شیشه باز گذاشته است. شما می توانید دکوراسیون داخلی با آجر قزاقی را بسیار متنوع انجام داده و به عنوان مثال نمای آجری را در مقابل و یا در کنار نمای شیشه ای نیز قرار دهید. برای درک بهتر این موضوع عکس زیر را با دقت مشاهده کنید.

دکوراسیون داخلی با آجر قزاقی و نمای شیشه ای
طراحی دکوراسیون داخلی با آجر قزاقی و نمای شیشه ای

تمامی مواردی که ما در این مقاله برای شما ذکر کردیم تنها پیشنهاداتی صرفا برای الگو گرفتن می باشند و شما می توانید با مشاهده تصاویر و الگوهای داده شده طراحی داخلی با آجر قزاقی را بسیار متنوع تر و بهتر انجام دهید. چنانچه از الگوهای و پیشنهادات تیم آجر آنلاین استفاده کردید و از کاربرد آجر قزاقی در دکوراسیون خود رضایت داشتید، خوش حال می شویم تا تصاویر نمونه کارهای خود را برای ما در واتساپ به شماره ۰۹۰۲۱۶۸۴۴۱۱ ارسال نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.