ساخت سوله با آجر لفتون؛ مقرون به صرفه و مقاوم!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

ساخت سوله با آجر از متداول ترین ساخت و سازهایی است که در بین مهندسان محبوبیت فراوان دارد. سوله یک پروژه مناسب و سودمند عمرانی است که برای انواع فعالیت های صنعتی، کشاورزی و همچنین استفاده به عنوان انبار یا آشیانه مورد توجه قرار گرفته است.

سایت آجر آنلاین به عنوان بزرگترین مرجع اینترنتی فروش آجر در سراسر ایران، در این مقاله قصد دارد شما را با ساخت انواع سوله از جمله سوله سازی با آجر لفتون آشنا کرده و اطلاعات کامل و مفیدی را در خصوص بهترین نوع آجر در بنای ساختمان و سوله سازی در اختیار شما قرار دهد. از این رو پیشنهاد ما به شما این است که مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

سوله سازی با آجر ده سوراخ
ساخت سوله با آجر ده سوراخ را حتما امتحان کنید

ساخت سوله با آجر و انتخاب بهترین آجر سوله سازی

تاریخچه طراحی و ساخت انواع سوله در ایران قدمتی ۸۰ ساله دارد. سوله سازی در کشور ما در ابتدا خیلی موفق نبود؛ اما به مرور توانست رشد بهتری داشته باشد. مهندسان، صنعتگران، کارخانه دارها و… بارها شده است که نیاز به ساخت سوله پیدا کرده اند.

باید اعتراف کرد که یکی از بهترین مصالح جهت ساخت سوله ای مستحکم، قیمت مناسب و کاربردی آجر لفتون یا همان آجر ده سوراخ است. جذب پایین آب این آجر، استحکام بالا و همچنین سبک بودن آن باعث شده است تا محبوبیت آجر لفتون برای ساخت سوله بیشتر شود.

انواع آجرها کاربردهای فراوانی دارند و علاوه بر سوله سازی در ساختمان سازی، نما و دکوراسیون نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

برای شناخت بیشتر در خصوص کاربرد انواع آجر اینجا کلیک کنید

ساخت سوله با آجر لفتون این امکان را به شما می دهد که از تنوع رنگی این آجر نیز بتوانید استفاده نمایید. شما می تونید سوله سازی با آجر ده سوراخ را در رنگهای قرمز، نارنجی، گلبهی و قهوه ای انجام دهید.

آجر لفتون در سوله سازی بهترین آجر است
از بهترین مصالح برای سوله سازی آجر لفتون می باشد

چرا آجر لفتون برای سوله سازی بهترین است؟

در پاراگراف بالا به صورت مختصر تعدادی از ویژگی های مثبت آجر ده سوراخ را بر شمردیم؛ وجود این ویژگی ها در آجر لفتون باعث شده است به آن آجر سوله نیز بگویند. آجر سوراخ دار به واسطه این ویژگی ها نه تنها در سوله سازی کاربرد دارد بلکه از آن در سایر نقاط ساختمان نیز استفاده می شود. کاربردهای آجر لفتون فراوان است و تنها به حوزه سوله سازی ختم نمی شود.

ببینید: لیست قیمت آجر لفتون (آجر سوراخ دار)

در ادامه سایر مزایای این آجر سوله را ذکر کرده ایم تا شما مطمئن شوید ساخت سوله با آجر لفتون بهترین گزینه برای سوله سازی می باشد:

  • ایجاد عایق مقاومتی بسیار عالی که منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی می شود؛
  • مقاومت در برابر فشار هوا و تغییرات آب و هوایی در دماهای بالا و پایین و بادهای شدید، زیرا سوله ها خارج از شهر هستند و باد آنجا زیاد است؛
  • ساخت سوله با آجر معماری اصیل ایرانی را به نمایش می گذارد؛
  • خرید آجر لفتون و سوله سازی با آجر بسیار کم هزینه و راحت می باشد؛
  • استحکام بالای این آجر در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله و آتش سوزی.
آجر ده سوراخ بهترین آجر برای ساخت سوله
سوله سازی با آجر ده سوراخ مزایای بسیاری دارد

قیمت سوله سازی و قیمت آجر سوله چقدر است؟

برای سازنده های سوله هزینه ساخت سوله با آجر و یا به طور کلی قیمت سوله سازی با هر متریالی اهمیت فراوان دارد. از عوامل تاثیر گذار بر قیمت سوله می توان به نوع اتصالات سازه، نوع رنگ سوله، مکان احدات سوله و مساحت آن، نوع مصالح و متریال های مورد استفاده برای ساخت آن و… اشاره کرد. آجر ده سوراخ کاربردهای فراوان دیگری نیز دارد که با کلیک روی کاربرد آجر لفتون می توانید بیشتر با آنها آشنا شوید.

هزینه ساخت سوله به عوامل متعددی بستگی دارد که قیمت آجر سوله از نوع لفتون هزینه های ساخت و ساز را کاهش می دهد.

جمع بندی

ساخت سوله با آجر مزایای بسیاری دارد که تمام آنها را در این مقاله برای شما ذکر کردیم. در صورت سکونت در تهران، حتما به صفحه آجر تهران در سایت آجر آنلاین سر بزنید و آجر سوله مدنظر خود را از این شهر به راحتی خریداری کنید. با توجه به اینکه خرید آجر لفتون یا ده سوراخ از یک منبع معتبر بسیار حائز اهمیت می باشد؛ اعتبار آجر آنلاین می تواند خیال شما را از خریدی ایمن جمع کند.

سولات متداول کاربران در رابطه با ساخت سوله با آجر

بهترین متریال جهت ساخت سوله کدام است؟

✔ آجر از بهترین متریال ها جهت ساخت سوله محسوب می شود. زیرا هم مقاومت بالایی دارد و هم می تواند از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت سوله سازی چقدر است؟

✔ هزینه تمام شده ساخت سوله به عوامل متعددی از جمله نوع اتصالات سازه، نوع رنگ سوله، مکان احداث و مساحت سوله، نوع مصالح و متریال های مورد استفاده برای ساخت آن و… بستگی دارد. قیمت آجر سوله از نوع لفتون مناسب ترین هزینه را در بر دارد.

🧱 کدام نوع آجر برای سوله سازی مناسب است؟

✔ ساخت سوله با آجر لفتون بهترین گزینه برای سوله سازی می باشد، جهت آشنایی با مزایای سوله سازی با این آجر مطالعه مقاله آجر آنلاین را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.