بررسی بازه قیمتی گرانترین و ارزانترین آجر سفال

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

بدست آوردن ارزانترین قیمت آجر سفال برای مهندسان ساختمان با توجه به گرانی های اخیر و نوسانات اقتصادی کشور بسیار حائز اهیمت است. سایت آجر آنلاین به عنوان مرجع اصلی فروش اینترنتی آجر در سراسر ایران از قیمت لحظه ای انواع آجر مطلع بوده و می تواند بازه ای بین گرانترین قیمت آجر سفال و ارزانترین قیمت آجر سفال را برای شما تعیین نماید. در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید با دانستن رنج قیمت این آجر خرید بهتری را تجربه نمایید.

بررسی ارزانترین و گرانترین قیمت آجر سفال
مقایسه گرانترین قیمت آجر سفال و ارزانترین آن در سایت آجر آنلاین

گرانی و ارزانی قیمت آجر سفال به چه علت است؟

آجر سفال تیغه انواع مختلفی دارد که در سقف، تیغه کشی و دیوار چینی از آنها استفاده می شود. در همین راستا با توجه به نوع آجر تیغه و کاربرد آنها قیمت های متفاوتی هم وجود دارد.

در ادامه به معرفی آجر سفال ارزان و گران با توجه به نوع، ابعاد و کاربرد آنها پرداخته شده است. قابل ذکر است که هنگام خرید آجر سفال ارزان به نیاز خود از آن نیز توجه داشته باشید و صرفا بابت ارزان بودن آن را خریداری نکنید.

ارزانترین قیمت آجر سفال در این لحظه چقدر است؟

با توجه به کنجکاوی کاربران در خصوص اطلاع از ارزانترین قیمت آجر سفال، در همین صفحه اعلام می کنیم که ارزانترین آجر سفال، آجر سفال تیغه ۱۰ ساده می باشد. این آجر همچنین لقب پر فروش ترین آجر تیغه را نیز به خود اختصاص داده است. بازه قیمت آجر سفال تیغه ای ۱۰ در کارخانه های مازندران و تهران از ۱,۱۵۰ تومان تا ۲,۳۹۰ تومان می باشد.

جهت اطلاع از لیست قیمت آجر سفال تیغه ای و انواع آن اینجا کلیک کنید.

بدست آوردن قیمت آجر سفال به صورت لحظه ای از کارخانه های سراسر کشور برای مشتریان به شدت سخت و دشوار محسوب می شود. اما با وجود اینکه سایت آجر آنلاین مرجع جامع فروش آجر در سراسر ایران محسوب می شود این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا تنها با ورود به صفحه آجر سفال لیست قیمت انواع آجر سفال را دریافت نمایید.

ارزان ترین آجر سفال
معرفی ارزانترین قیمت آجر سفال تیغه

گرانترین قیمت آجر سفال در سراسر ایران به چه صورت است؟

در خصوص گرانترین آجر سفال نیز می توان اظهار داشت که آجر سفال فوم دار ۱۵ گرانترین قیمت آجر سفال را به خود اختصاص داده است. این آجر با وجود اینکه آجر گرانی است اما همچنان جزء پر فروش ترین آجر سفال ها محسوب می شود. گرانترین قیمت آجر سفال که به تیغه ۱۵ فوم دار اختصاص دارد توسط کارخانه های استان مازندران و تهران تولید شده و در سایت آجر آنلاین به فروش می رسد.

گران ترین آجر سفال
معرفی گرانترین قیمت آجر تیغه

چه عواملی بر قیمت آجر سفال تاثیر گذار است؟

آجر سفال نقش به سزایی در دیوار کشی و تیغه چینی ساختمان ها دارد؛ از این رو قیمت آجر سفال بر هزینه های تمام شده ساختمان بسیار اثر گذار است. در همین راستا برای درک بهتر گرانترین و ارزانترین قیمت آجر سفال، در لیست زیر عواملی که بر هزینه نهایی آن موثر است بیان شده است:

  • نوع مواد اولیه؛
  • شیوه و شکل بسته بندی آجرها؛
  • قدرت و نوع دستگاه پرس زنی؛
  • دمای کوره.
عوامل موثر بر قیمت آجر تیغه
بررسی عوامل موثر بر قیمت آجر سفال تیغه

تمامی عوامل ذکر شده بر هزینه تمام شده ساخت آجر موثر هستند و تاثیر این عوامل باعث شده است ارزانترین قیمت آجر سفال و گرانترین قیمت آجر سفال به وجود آیند؛ اما نمی توان تنها به این موارد اشاره کرد، بلکه افزایش قیمت سوخت و گاز و همچنین گسترش میزان صادرات آجر نیز باعث زیاد شدن قیمت آجر سفال شده است.

با توجه به اینکه سوخت از جمله مواد اولیه برای ساخت آجر سفال محسوب می شود، گران شدن آن بر قیمت تمام شده هر قالب آجر موثر واقع می شود. علاوه بر این در چندین سال اخیر با توجه به گران شدن دلار تولید کنندگان آجر در تلاش هستند تا این متریال را خارج از کشور نیز صادر کنند؛ این اتفاق منجر به کم شدن این متریال در بازار و در نتیجه گران شدن آن شده است. گرچه باید اظهار داشت که مسئولین در زمینه رفع این مشکل اقدام کرده و با توجه به میزان تولید آجر تلاش دارند تا بالانسی بین صادرات و عرضه در کشور بر قرار کنند.

روی گران ترین و ارزان ترین قیمت آجر کلیک کنید و با بازه قیمتی انواع آجرها بیشتر آشنا شوید.

عوامل موثر بر قیمت آجر سفال
چه عواملی بر قیمت آجر سفال اثر گذار هستند؟

از اینکه تا انتهای مقاله گرانترین و ارزانترین قیمت آجر سفال با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم؛ مدیران فروش و پشتیبانی در سایت آجر آنلاین علاوه بر اینکه در جهت ارائه انواع آجر و آجر نما، جلب رضایت مشتریان در خصوص تحویل بار و… تمام تلاش خود را می کنند؛ ارائه دهنده قیمت آجر سفال به صورت لحظه ای نیز می باشند؛ از این رو به روز ترین قیمت های انواع آجر در سراسر ایران را می توانید در سایت آجر آنلاین مشاهده نمایید.

سوالات متداول

❓ آجر سفال ارزان چه ابعادی دارد؟

ارزانترین آجر سفال، آجر سفال تیغه ۱۰ ساده می باشد که از پر تقاضاترین آجر هم است.

❓ گرانترین قیمت آجر تیغه کدام است؟

آجر تیغه فوم دار از میان انواع آن، گرانترین قیمت را به خود اختصاص داده است که ارتفاع آن ۱۵ سانتی متر می باشد.

❓ آجر تیغه قیمت مناسب را از کجا می توان خریداری کرد؟

✅ آجر آنلاین؛ یکی از معتبرترین مراکز فروش انواع آجر تیغه در ابعاد مختلف می باشد، که تمامی محصولات به قیمت درب کارخانه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.