جدید ترین طراحی دیوار آجری در حمام + ۱۰ تصویر جدید

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

طراحی دیوار آجری در حمام و به صورت کلی دکوراسیون با آجر دکوراتیو این روزها توجه بسیاری از معماران و مشتریان را به خود جلب کرده است. از آن جایی که طراحی داخلی با آجر نما به راحتی می تواند با سایر مصالح ساختمانی ترکیب شود و قیمت مناسبی هم دارد، بسیاری از افراد با سلیقه های مدرن و یا کلاسیک آن را پذیرفته و حتی از دیوار آجری در طراحی حمام و دستشویی خانه خود نیز استفاده می کنند.

در این مقاله از سایت آجر آنلاین می توانید با طراحی های جدید سرویس بهداشتی و حمام با دیوار آجری آشنا شده و ایده های جدیدی را در این خصوص دریافت کنید.

دیوار آجری در سرویس بهداشتی
طراحی دیوار آجری در حمام و سرویس بهداشتی

ویدئو طراحی دیوار آجری در سرویس بهداشتی

در این ویدیو می توانید نمونه هایی از دیوار آجری را در دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی مشاهده کنید و ایده های ناب و خلاقانه ای را برای دیوار آجری خلق کنید.

دیوار آجری در حمام و سرویس بهداشتی، تحولی در دکوراسیون

سرویس بهداشتی با دیوار آجری
دیوار آجری در حمام نمای زیبا و منحصر به فرد

بعضی افراد علاقه دارند تا طراحی حمام خانه خود را به سبک مدرن، ساده و شیک انجام دهند؛ عده ای دیگر نیز به دنبال افزودن بافت های گرم و نرم به حمام و دستشویی خود هستند، دستشویی و حمام با دیوار آجری دکوراتیو برای سلیقه هر دو گروه به خصوص افراد در گروه دوم بسیار مناسب است.

روش های بسیاری در به کار گیری دیوار آجری در حمام و دستشویی وجود دارد، بعضی ممکن است دوست داشته باشند تمام دیوارهای حمام و دستشویی را با نمای آجری پر کنند و برخی به صورت برجسته تنها این کار را برای یک دیوار خاص مناسب و جذاب می دانند.

در ادامه متن و با بررسی ایده های مختلف دیوار آجری در حمام و سرویس بهداشتی می توانید انتخاب کنید که چه سبکی از طراحی دستشویی و حمام با دیوارهای آجری نظر شما را بیشتر به خود جلب می کند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی با آجر دکوراتیو

ویترینی از جدید ترین طراحی دیوار آجری در حمام و دستشویی

در ادامه می توانید ایده های جدید طراحی دکوراسیون داخلی دیوار آجری در سرویس بهداشتی و حمام را به همراه جدیدترین عکس های آن مشاهده و بررسی نمایید.

کابین شیشه ای و دیوار آجر دکوراتیو، تلفیقی از طرح مدرن و کلاسیک

دیوار آجری و کابین شیشه ای در حمام
ترکیب زیبای دیوار آجری در حمام و کابین شیشه ای

استفاده همزمان از دیوار با آجر آنتیک و یک کابین دوش شیشه ای می تواند ترکیبی از نمای مدرن و طبیعی را در حمام شما به وجود آورد. به خصوص زمانی که از آجر نما دکوراتیو و یا آجر نمای داخلی با رنگ روشن در طراحی حمام خود استفاده کنید.

دیوار آجری در سرویس بهداشتی و حمام با نورپردازی های متعدد

دیوار آجری در سرویس بهداشتی با نورپردازی
دیوار آجری در سرویس بهداشتی و حمام با نور پردازی
دیوار آجری و لامپ های آویز در سرویس بهداشتی
نور پردازی در دکوراسیون حمامهای کوچک ایرانی بسیار جذاب و مهم است

یکی از موارد مهم در اصول طراحی دکوراسیون، نورپردازی محیط است. شما می توانید در کنار دیوارهای آجری بسیار زیبایی که در حمام و دستشویی خود استفاده می کنید از لامپ های مختلف نیز بهره مند شوید. نورپردازی شما می تواند به سبک کلاسیک و به صورت دیوار کوب باشد و یا آویز داشته و آن را در محیط های مدرن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: کاربرد آجر نما داخلی و خارجی

ترکیب آجر قرمز با وسایل سفید در حمام

سرویس بهداشتی با دیوار آجری قرمز
دکوراسیون حمامهای کوچک ایرانی با دیوار آجری قرمز و وان سفید

در صورتی که تمایل به خلق فضایی به شدت خاص و متناقض دارید، می توانید وان حمام، توالت فرنگی و سایر وسایل مورد نیاز را به رنگ سفید خریداری کرده و از آجر قرمز در دکوراسیون حمام خود استفاده کنید؛ دیوار آجری در حمام با رنگ قرمز می تواند ذهن میهمان شما را هنگام استفاده از آن ها به طور کامل درگیر کند.

دیوار آجری در حمام و سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی با دیوار آجری و رنگ مشکی
دیوار آجری در حمام با رنگ مشکی

شما می توانید سرویس بهداشتی و حمامی خاص و با سلیقه خود را داشته باشید. بسیاری از افراد عاشق رنگ مشکی هستند، از این رو می توانند حمام خود را با دیوار آجری، وان و متریال مشکی طراحی کنند. گرچه این طرح مردانه و خشک به نظر می رسد اما تمام سلیقه ها زیبا هستند و زیبا تر از همه این ها خلاقیت ما انسان ها است. هنگام ساخت دیوار آجری در حمام حتما سعی کنید هارمونی رنگی را مدنظر قرار دهید.

انواع تکسچر آجر دکوراتیو برای دیوار آجری
انواع رنگ های آجر دکواتیو برای دیوار آجری در سرویس بهداشتی و حمام

طراحی حمام با دیوار آجری در اتاق خواب

دیوار آجری و وان حمام در اتاق خواب
به کار گیری وان حمام با دیوار آجری در اتاق خواب بسیار جذاب است

بسیاری از شما در خانه های خود اتاق مستری دارید که حمام و دستشویی دارد. اما چنانچه اتاق شما بزرگ است و خلاقیت بالایی هم دارید، می توانید وان حمام را رو به روی تخت خوابتان قرار دهید. البته حواس خود را جمع کنید که برای جذاب تر شدن و مشخص شدن بخش حمام از سایر قسمت های اتاق، از دیوار آجری در اطراف وان استفاده کنید.

تجهیزات سنتی و نمای دیوار آجری در حمام

دیوار آجری در حمام با تجهیزات قدیمی
دیوار آجری در حمام با تجهیزات قدیمی و سبک سنتی

چنانچه به دکورها و نماهای سنتی علاقه مند هستید، می توانید وسایل حمام و سایر تجهیزات مانند شیرآلات را به سبک سنتی تهیه کرده و نمای دیواری آجری در حمام را با آجر نمای دکوراتیو پوشش دهید. سرویس بهداشتی و حمام با دیوار آجری در نمای سنتی، دکوراسیونی منحصر به فرد در خانه شما ایجاد خواهند کرد.

سرویس بهداشتی و حمام با دیوار آجری و شومینه

سرویس بهداشتی با دیوار آجری و شومینه
دکوراسیون حمام و دستشویی با دیوار آجری و شومینه جذاب تر می شود

در صورتی که دستشویی و حمام بزرگی دارید، می توانید از دیوار آجری در حمام به همراه شومینه در آن استفاده کنید. این طرح هم زیبایی منحصر به فردی دارد و هم فضای گرم و دلنشینی در خانه شما به وجود می آورد.

بیشتر بخوانید: کاربرد انواع آجر در ساختمان سازی و نما

معماری حمامهای سنتی، الگویی مناسب در طراحی دکوارسیون حمام

از مهم ترین مهارت های حوزه دکوراسیون و طراحی داخلی خلاقیت در کنار توانایی الگو گرفتن است. متریال آجر از دیر باز و گذشته های دور در طراحی حمام های عمومی و حمامهای قدیمی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. از این رو معماران می توانند از آن الگوهای بسیاری در طراحی های خود بگیرند.

آجر در حمامهای سنتی
الگو گرفتن از حمامهای سنتی با آجر در طراحی و دکوراسیون حمام

مزایای استفاده از دیوار آجری در سرویس بهداشتی و حمام

استفاده از دیوار آجری در حمام و سرویس بهداشتی شاید کمی عجیب به نظر آید و تصور بسیاری از افراد این باشد که در محیط مرطوب سرویس بهداشتی استفاده از آجر نادرست است. اما امروزه با وجود آجرهای باکیفیت و مقاوم همچون آجر دکوراتیو دیگر نگران این موضوع نباشید و از این مصالح مقرون به صرفه برای داشتن سرویس بهداشتی زیبا و متفاوت استفاده کنید. از مزیت هایی که می توان از حمام با دیوارهای آجری گفت موارد زیر می باشد:

  • دوام و عمر دیوار آجری در سرویس بهداشتی بسیار بیشتر از سایر مصالح همچون چوب می باشد؛
  • دیوار آجری دکوراتیو در حمام مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد؛
  • آجر دکوراتیو تنوع بالای رنگ و طرح بسیاری جهت طراحی سرویس بهداشتی دارد.

جمع بندی

تصاویر و مطالبی که در این صفحه برای دکوراسیون دیوار آجری در حمام و سرویس بهداشتی تهیه کرده ایم قطعا می تواند ایده های بسیار خوبی به کاربران دهد. ایده پردازی و خلاقیت هیچ حد و مرزی ندارد و شما کاربران عزیز می توانید در حوزه دکوراسیون و با استفاده از آجر، زیبا ترین تصورات ذهنی خود را به واقعیت برسانید؛ همچنین مجله سایت آجر آنلاین (فروشگاه اینترنتی آجر و آجر نما در سراسر ایران) می تواند بهترین مرجع برای شما جهت آشنایی بیشتر با طراحی دکوراسیون آجری باشد.

سوالات متداول

بهترین آجر برای طراحی حمام با دیوارهای آجری چیست؟

✅ آجر دکوراتیو بهترین آجر از نظر تنوع در رنگ و طرح برای طراحی بی نظیر دکوراسیون داخلی در سرویس بهداشتی می باشد.

استفاده از دیوار آجری در طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی چه مزایایی دارد؟

✅ ۱_دیوار آجری دوام و عمر بالایی نسبت به سایر مصالح دارند. ۲_ مقرون به صرفه است. ۳_ مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد. ۴_ شوره نمی زند. ۵_ تنوع بالایی در رنگ و طراحی دارد.

آجر دکوراتیو باکیفیت برای سرویس بهداشتی و حمام را ازکجا بخریم؟

✅ آجر آنلاین معتبرترین سایت فروش آجر دکوراتیو در سراسر ایران می باشد که می توانید با کیفیت ترین آجر دکوراتیو در رنگ دلخواه خود را خرید نمایید.

4.6/5 - (35 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.