دیوار آجری در نشیمن + ۱۰ نمای جذاب از آجر در نشیمن

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

دیوارهای نشیمن در طراحی دکوراسیون داخلی نقش اصلی را ایفا می کنند که افراد با توجه به سلایق گوناگون از آن برای تکمیل نوع چیدمان منزل کمک می گیرند. یکی از مقرون به صرفه ترین و جذاب ترین ایده هایی که برای داشتن دکوراسیونی منحصر، بهره بردن از دیوار آجری در نشیمن می باشد.

آجر دکوراتیو در اتاق نشیمن
آجر دکوراتیو بهترین آجر نما در اتاق نشیمن است

نمای دیوار داخل خانه با آجر دکوراتیو در تمامی سبک های مدرن، سنتی، مینیمال و… امکان پذیر است و طیف گسترده ای از سلایق افراد را در بر می گیرد. اگر به دنبال ایده برای دیوار آجری مدرن هستید تا انتهای این مطلب شگفت زده خواهید شد.

آجر دکوراتیو بهترین نوع آجر در نشیمن

دیوار آجری دکوراتیو برای نمای داخلی
دیوار آجری دکوراتیو بهترین گزینه برای طراحی دکوراسیون داخلی

آجر آنتیک از جدیدترین و زیباترین مدل های آجر نما است که در سال های اخیر بسیاری از افراد برای داشتن نمای دیوار آجری مدرن و تبدیل دکوراسیون داخلی خانه به فضایی لاکچری و زیبا به آن روی آورده اند. این آجر از خاک مصنوعی تولید می شود و در ساختار آن مواد نانو و پلیمری به کار رفته است. دیوار آجری دکوراتیو در نشیمن فضای به شدت جذاب و مدرنی را ایجاد می کند.

ببینید: آجر دکوراتیو

رنگ های متنوع آجر دکوراتیو برای نشیمن

رنگ های دیوار آجری دکوراتیو
رنگ های متنوع آجر دکوراتیو برای دیوار نما آجری

آجرهای دکوراتیو یا آنتیک به عنوان یکی از متنوع ترین آجرها در رنگ های مختلف و جذاب می باشند، بنابراین می توانند بهترین گزینه برای دیوار آجری دکوراتیو در نشیمن باشند.

از پر تقاضاترین رنگ آجر نما برای دکوراسیون سالن پذیرایی که به خوبی با همه نوع سبک دکوراسیون نشیمن ست می شود، رنگ سفید و طوسی است.

بیشتر بخوانید: کاربرد انواع آجر نما چیست؟

۳ ایده بهره وری از دیوار آجری مدرن نشیمن

جدیدترین مدل دیوار آجری دکوراتیو مدرن
آجر نمای دکوراتیو سفید در دکوراسیون اتاق نشیمن

شاید تا به الان تصور قشنگی از دیوار آجر نما داخل خانه نداشته باشید و فکر کنید استفاده از دیوار نما آجری چندان جالب به نظر نرسد. اما برای اینکه دکوراسیون نشمین با دیوار آجر نما شیک تر باشد نباید از کل دیوارهای نشیمن برای تزئیین یا آجر نما استفاده کرد.

برای اینکه بهتر این موضوع را درک کنید و از دیوار آجری در نشیمن به نحو احسن استفاده کنید حتما مطالب را دنبال کنید.

۱_ دیوار آجری پشت تلویزیون در اتاق نشیمن

آجرنما به علت تنوع رنگ، طرح و بافتی که به دیوارپوش آجری در طراحی داخلی می‌دهد، می‌تواند متریال و مصالحی عالی برای طراحی و اجرای انواع تی وی وال مدرن باشد.

بیشتر بخوانید: تی وی وال مدرن

آجرهای تزئینی مانند آجر دکوراتیو، آجر نما طرح رستیک و… که تمامی سلیقه ها در سبک های مدرن یا سنتی را در بر می گیرد، بهترین گزینه برای دیوار آجری پشت تلویزیون می باشد.

تی وی وال سفید
دیوار آجری سفید برای پشت تلویزیون

تی وی وال آجر دکوراتیو امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است که کاربرد آن نه تنها در رنگ سفید بلکه در رنگ های متنوع جذابی بسار مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از دیوار آجری سفید یا دیوار آجری طوسی به عنوان دیوار پشت تلویزیون از رایج ترین رنگ ها می باشد که به راحتی با میزهای شیشه ای، چوبی و… هم ست می شود.

۲_ ستون آجری دکوراتیو در نشیمن

ستون آجری دکوراتیو
استفاده از ستون آجری به جای دیوار آجری دکوراتیو

از آنجایی که اکثر ستون ها طرح های ساده ای دارند نمای نشیمن را خسته کننده و بی روح می کند. کاربرد آجر در نشیمن نه تنها برای دیوارها می باشد بلکه از آن در ستون ها نیز استفاده می شود. بنابراین اگر فضای نشیمن شما دارای ستون می باشد، ستون آجری دکوراتیو نمای فوق العاده ای را ایجاد می کند.

استفاده از گلدان های کوچک که بتوان آن را از دیوار ستون آویزان کرد نما را به شدت هیجان انگیز و انرژی بخش می کند.

بیشتر بخوانید: کاربرد انواع آجر در ساختمان سازی

۳_ نمای دیوار داخل خانه با شومینه آجری

دیوار شومینه آجری در نشیمن
دیوار شومینه نما آجری در نشیمن

استفاده از شومینه یکی دیگر از گزینه هایی است که می توان به عنوان دیوار آجری در نشیمن از آن استفاده کرد. از آنجایی که آجر دکوراتیو از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار است می توانید به راحتی آن را با چیدمان نشیمن ست کرد. آجر دکوراتیو نوعی آجر تزئینی است که تنها می توان از آن به عنوان متریالی تزئینی در شومینه استفاده کرد.

جدیدترین دیوار دکوراتیو مدرن در نشیمن

اجرای دیوار آجری دکوراتیو در تی وی وال مدرن
نما آجری دکوراتیو پشت تلویزیون
دیوارهای آجری دکوراتیو سفید
آجر نمای داخلی با آجر دکوراتیو سفید
دیوار آجری دکوراتیو نشیمن
دکوراسیونی به سبک مینیمال با آجر دکوراتیو در نشیمن
اجرای دیوار آجری دکوراتیو مدرن
دیوار آجری دکوراتیو مشکی در دکوراسیون نشیمن
آجر دکوراتیو سفید برای نشیمن
رنگ سفید دیوار آجری دکوراتیو پر تقاضاترین رنگ آجر در نشیمن می باشد
دیوار دکوراتیو مدرن
نمای دیوار آجری طوسی
دیوار نما آجری
نمای دیوار داخل خانه با آجر دکوراتیو

دیوار دکوراتیو مدرن در نشیمن های لاکچری به همراه سبک های مینیمال، مدرن و… می تواند زیبایی دکوراسیون اتاق پذیرایی را دو چندان کند. اگر به دنبال مدل های جدید دیوار آجری در نشیمن می باشید امیدواریم نمونه تصاویر بالا الهام بخش برای ایده های خلاقانه شما باشد.

چنانچه برای طراحی دکوراسیون داخلی خود با آجر به ایده های بیشتری نیاز دارید و می خواهید از آجر دکوراتیو در سرویس بهداشتی، اتاق خواب و… استفاده کنید و یا با کاربرد آجر دکوراتیو در نمای داخلی بیشتر آشنا شوید حتما به مقاله دکوراسیون داخلی با آجر مراجعه کنید. برای این امر تنها کافیست روی لینک کلیک کنید.

چند اصل مهم برای اجرای دیوار آجری دکوراتیو در نشیمن

نکات مهم دیوار آجری دکوراتیو
رعایت تناسب در دیوار آجری دکوراتیو در نشیمن

داشتن نمای دیوار آجری مدرن، زیبا و در عین حال آرام بخش در فضای اتاق نشیمن نگاه هر فردی را به خود جذب می کند. بنابراین جهت طراحی دیوار آجری در نشیمن با آجر دکوراتیو، رعایت برخی از اصول مهم فنی و زیبایی ضروری می باشد:

  • تناسب: رعایت تناسب و هماهنگی بین آجر نما و سایر المانهای اتاق نشیمن در تعیین زیبا بودن محیط بسیار مهم است. به طور مثال استفاده از رنگ های مکمل برای آجر نما دیوار نسبت به مبل، فرش، اکسسوری ها و… می تواند زیبایی محیط را دو چندان کند.
  • ایجاد نقطه کانونی: ایجاد نقطه کانونی برای آجر نما در اتاق نشیمن می تواند به آن هویت بخشد. به این صورت که با انتخاب یک دیوار و اجرای دیوار آجری سفید، طوسی و… مانند تی وی وال می توان باعث شیک شدن فضای نشیمن خانه شد.
  • ترکیب بندی: استفاده از آجر نما در دکوراسیون اتاق نشیمن زمانی جذابیت ایجاد می کند که ترکیب آن با سایر المان های خانه رعایت شود. به طور مثال ترکیب رنگ مناسب مبل با آجر، ایجاد نور مخفی، استفاده از لامپ های رشته ای، ترکیب آجر با چوب و… فضای بسیار شیکی را به وجود می آورد.

سوالات متداول

از چه آجری برای دیوار آجری نشیمن استفاده کنیم بهتر است؟

✅ آجر دکوراتیو به دلیل مقرون به صرفه بودن و تنوع رنگی بالا بهترین گزینه برای داشتن یک دیوار آجری نشیمن می باشد.

آجر دکوراتیو برای نمای دیوار آجری را از کجا بخریم؟

✅ آجر دکوراتیو را می توانید از آجر آنلاین که معتبرترین مرکز فروش آجر دکوراتیو در سراسر ایران در انواع رنگ ها و طرح های مختلف می باشد.

برای اینکه دیوار آجری مدرن داشته باشیم از چه رنگ آجری استفاده کنیم؟

✅ از هر رنگ آجر دکوراتیو می توان برای اجرای دیوار آجری دکوراتیو استفاده کرد. پر طرفدارترین آنها رنگ سفید و طوسی می باشد که به راحتی با هر سبکی ست می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.