دیوار آجری در نشیمن را چگونه مدرن کنیم + نمونه تصاویر

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

دیوارهای نشیمن در طراحی دکوراسیون داخلی نقش اصلی را ایفا می کنند که افراد با توجه به سلایق گوناگون از آن برای تکمیل نوع چیدمان منزل کمک می گیرند.

یکی از مقرون به صرفه ترین و جذاب ترین ایده هایی که برای داشتن دکوراسیونی منحصر می توان از آن بهره برد، دیوار آجری در نشیمن می باشد.

طرح های آجر دکوراتیو در اتاق نشیمن
آجر دکوراتیو بهترین آجر نما برای اتاق نشیمن است.

نمای دیوار خانه با آجر دکوراتیو در تمامی سبک های مدرن، سنتی، مینیمال و… امکان پذیر است و طیف گسترده ای از سلایق افراد را در بر می گیرد. اگر به دنبال ایده برای دیوار آجری مدرن هستید تا انتهای این مطلب شگفت زده خواهید شد.

طراحی دیوار آجری در نشیمن با آجر دکوراتیو

دیوار آجری دکوراتیو برای نمای داخلی
دیوار آجر نما داخل خانه با آجر نما دکوراتیو

آجر آنتیک از جدیدترین و زیباترین مدل های آجر نما است که در سال های اخیر بسیاری از افراد برای داشتن نمای دیوار آجری مدرن و تبدیل دکوراسیون داخلی خانه به فضایی لاکچری و زیبا به آن روی آورده اند.

این آجر از خاک مصنوعی تولید می شود و در ساختار آن مواد نانو و پلیمری به کار رفته است. دیوار آجری تزئینی در نشیمن فضای به شدت جذاب و مدرنی را ایجاد می کند.


مشاهده قیمت آجر دکوراتیو درب کارخانه و تنوع رنگ آن تنها با کلیک روی دکمه:


رنگ های متنوع دیوار دکوراتیو مدرن در نشیمن

دیوار دکوراتیو مدرن با رنگ های متنوع از آجر دکوراتیو
استفاده از رنگ های مختلف برای دیوار آجر نما داخل خانه

آجرهای دکوراتیو یا آنتیک به عنوان یکی از متنوع ترین آجرها در رنگ های مختلف و جذاب می باشند، بنابراین می توانند بهترین گزینه برای مدل آجر نما داخل منزل باشند.

از پر تقاضاترین رنگ آجر نما برای دکوراسیون سالن پذیرایی که به خوبی با همه نوع سبک دکوراسیون نشیمن ست می شود، رنگ سفید و طوسی است.

انواع آجر نما کاربردهای متفاوتی دارد که در یک مقاله جامع “کاربرد انواع آجر نما” به طور مفصل در مورد کاربردهایی که هر نوع آجر نمایی دارد صحبت شده است. در این مقاله می توانید در یک نگاه با کاربردهای آجر نماها آشنا شده و متناسب با نیاز خود بهترین آن را انتخاب و خریداری کنید.

۳ ایده منحصر بفرد از دیوار آجری مدرن در نشیمن

جدیدترین مدل دیوار آجری دکوراتیو مدرن
آجر نمای دکوراتیو سفید در دکوراسیون اتاق نشیمن

شاید تا به الان تصور قشنگی از طراحی دیوار آجری داخل خانه نداشته باشید و فکر کنید استفاده از دیوار نما آجری چندان جالب به نظر نرسد. اما برای اینکه دکوراسیون نشمین با دیوار آجر نما شیک تر باشد نباید از کل دیوارهای نشیمن برای تزئیین استفاده کرد.

۱_ دیوار آجری پشت تلویزیون در اتاق نشیمن

آجرنما به علت تنوع رنگ، طرح و بافتی که به دیوارپوش آجری در طراحی داخلی می‌دهد، می‌تواند متریال و مصالحی عالی برای طراحی و اجرای انواع تی وی وال مدرن باشد.

آجرهای تزئینی مانند آجر دکوراتیو، آجر نما طرح رستیک و… که تمامی سلیقه ها در سبک های مدرن یا سنتی را در بر می گیرد، بهترین گزینه برای دیوار آجری پشت تلویزیون می باشد.

تی وی وال سفید
دیوار آجری سفید برای پشت تلویزیون

آجر سفید پشت تلویزیون امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است که کاربرد آن نه تنها در رنگ سفید بلکه در رنگ های متنوع جذابی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از دیوار آجری سفید یا دیوار آجری طوسی به عنوان دیوار پشت تلویزیون از رایج ترین رنگ ها می باشد که به راحتی با میزهای شیشه ای، چوبی و… هم ست می شود.

۲_ ستون آجری دکوراتیو در نشیمن

ستون آجری دکوراتیو
استفاده از ستون آجری به جای دیوار آجری دکوراتیو

از آنجایی که اکثر ستون ها طرح های ساده ای دارند نمای نشیمن را خسته کننده و بی روح می کند. کاربرد آجر در نشیمن نه تنها برای دیوارها می باشد بلکه از آن در ستون ها نیز استفاده می شود. بنابراین اگر فضای نشیمن شما دارای ستون می باشد، ستون آجری دکوراتیو نمای فوق العاده ای را ایجاد می کند.

استفاده از گلدان های کوچک که بتوان آن را از دیوار ستون آویزان کرد نما را به شدت هیجان انگیز و انرژی بخش می کند.

۳_ دیوار آجر نما داخل خانه با شومینه آجری

دیوار شومینه آجری در نشیمن
دیوار شومینه نما آجری در نشیمن

شومینه یکی دیگر از گزینه هایی است که می تواند به عنوان دیوار آجری در نشیمن نقش ایفا کند. از آنجایی که آجر دکوراتیو از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار است می توانید به راحتی آن را با چیدمان نشیمن ست کرد.

تصاویری از جدیدترین طراحی دیوار پذیرایی (نشمین) با آجر نما

اجرای دیوار آجری دکوراتیو در تی وی وال مدرن
آجر دکوراتیو طوسی برای دیوار پشت تلویزیون در نشیمن
دیوارهای آجری دکوراتیو سفید
تضاد رنگی دیوار آجری سفید در نشیمن با فرنیچر تیره رنگ
دیوار آجری دکوراتیو نشیمن
دکوراسیونی به سبک مینیمال با آجر دکوراتیو در نشیمن
اجرای دیوار آجری دکوراتیو مدرن
دیوار آجری دکوراتیو مشکی در دکوراسیون نشیمن
آجر دکوراتیو سفید برای نشیمن
رنگ سفید دیوار آجر نما داخل خانه، پر تقاضاترین رنگ آجر در نشیمن می باشد.
دیوار دکوراتیو مدرن
نمای دیوار داخل خانه با آجر طوسی دکوراتیو
دیوار نما آجری
نمای دیوار داخل خانه با آجر دکوراتیو نسکافه ای
دیوار آجری پشت تلویزیون
جدیدترین طراحی دیوار پذیرایی به عنوان تی وی وال
دیوار آجری داخل خانه
استفاده از آجر برای دیوار پذیرایی
دیوار آجری داخل خانه
نمای آجر برای دیوار پذیرایی

دیوار دکوراتیو مدرن در نشیمن های لاکچری به همراه سبک های مینیمال، مدرن و… می تواند زیبایی دکوراسیون اتاق پذیرایی را دو چندان کند. اگر به دنبال مدل های جدید دیوار آجری در نشیمن می باشید امیدواریم نمونه تصاویر بالا الهام بخش برای ایده های خلاقانه شما باشد.

چنانچه برای طراحی دکوراسیون داخلی خود با آجر به ایده های بیشتری نیاز دارید و می خواهید از آجر دکوراتیو در سرویس بهداشتی، اتاق خواب و… استفاده کنید و یا با کاربرد آجر دکوراتیو در نمای داخلی بیشتر آشنا شوید حتما به مقاله دکوراسیون داخلی با آجر مراجعه کنید. برای این امر تنها کافیست روی لینک کلیک کنید.

چند اصل مهم برای اجرای دیوار آجری دکوراتیو در نشیمن

نکات مهم دیوار آجری دکوراتیو
رعایت تناسب در دیوار آجری دکوراتیو در نشیمن

داشتن نمای دیوار آجری مدرن، زیبا و در عین حال آرام بخش در فضای اتاق نشیمن نگاه هر فردی را به خود جذب می کند. بنابراین جهت طراحی دیوار آجری در نشیمن با آجر دکوراتیو، رعایت برخی از اصول مهم فنی و زیبایی ضروری می باشد:

  • تناسب: رعایت تناسب و هماهنگی بین آجر نما و سایر المانهای اتاق نشیمن در تعیین زیبا بودن محیط بسیار مهم است. به طور مثال استفاده از رنگ های مکمل برای آجر نما دیوار نسبت به مبل، فرش، اکسسوری ها و… می تواند زیبایی محیط را دو چندان کند.
  • ایجاد نقطه کانونی: ایجاد نقطه کانونی برای آجر نما در اتاق نشیمن می تواند به آن هویت بخشد. به این صورت که با انتخاب یک دیوار و اجرای دیوار آجری سفید، طوسی و… مانند تی وی وال می توان باعث شیک شدن فضای نشیمن خانه شد.
  • ترکیب بندی: استفاده از آجر نما در دکوراسیون اتاق نشیمن زمانی جذابیت ایجاد می کند که ترکیب آن با سایر المان های خانه رعایت شود. به طور مثال ترکیب رنگ مناسب مبل با آجر، ایجاد نور مخفی، استفاده از لامپ های رشته ای، ترکیب آجر با چوب و… فضای بسیار شیکی را به وجود می آورد.

سوالات متداول

از چه آجری برای دیوار آجری نشیمن استفاده کنیم بهتر است؟

✅ آجر دکوراتیو به دلیل مقرون به صرفه بودن و تنوع رنگی بالا بهترین گزینه برای داشتن یک دیوار آجری نشیمن می باشد.

آجر دکوراتیو برای نمای دیوار آجری را از کجا بخریم؟

✅ آجر دکوراتیو را می توانید از آجر آنلاین که معتبرترین مرکز فروش آجر دکوراتیو در سراسر ایران در انواع رنگ ها و طرح های مختلف می باشد.

برای اینکه دیوار آجری مدرن داشته باشیم از چه رنگ آجری استفاده کنیم؟

✅ از هر رنگ آجر دکوراتیو می توان برای اجرای دیوار آجری دکوراتیو استفاده کرد. پر طرفدارترین آنها رنگ سفید و طوسی می باشد که به راحتی با هر سبکی ست می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.