دیوار آجری در نشیمن + ۱۰ نمای جذاب از آجر در نشیمن

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

در طراحی دکوراسیون داخلی به خصوص نشیمن دغدغه بسیاری از افراد و طراحان ایجاد نمایی جذاب و مدرن می باشد. طراحی دیوار آجری دکوراتیو در نشیمن می تواند یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین موارد برای داشتن دکوراسیونی شیک باشد. با استفاده از دیوار آجری نشیمن خواهید توانست دکوراسیونی با سبک های مدرن، سنتی، کلاسیک، مینیمال و… داشته باشید.

دیوار آجری دکوراتیو نشیمن
دکوراسیونی به سبک مینیمال با آجر دکوراتیو در نشیمن
سبک کلاسیک با دیوار آجری دکوراتیو در نشیمن
نمایی جذاب و مقرون به صرفه با دیوار آجری دکوراتیو در اتاق پذیرایی

تا اینجا شاید برایتان سوال شده باشد بهترین آجر که از تنوع رنگی بالایی برخوردار باشد و هزینه مناسبی را هم در بر بگیرد، چه نوع آجری است؟ آجر دکوراتیو داخلی یکی از بهترین انواع آجر نما در دکوراسیون اتاق نشیمن می باشد. همچنین اجرای دیوار آجری دکوراتیو در منزل بی شک می تواند بهترین گزینه برای نمایی منحصر به فرد و جذاب باشد. آجر آنلاین یکی از معتبرترین مراکز خرید آجر نما در ایران است که می توانید تنوع زیادی از انواع رنگ های آجر آنتیک (دکوراتیو) را با قیمتی بسیار مناسب در آن مشاهده نمایید.

ببینید: آجر دکوراتیو

آجر دکوراتیو در اتاق نشیمن
آجر دکوراتیو بهترین آجر نما در اتاق نشیمن است
دیوارهای آجری دکوراتیو سفید
آجر نمای داخلی با آجر دکوراتیو سفید

مدل جدید دیوار آجری مدرن در نشیمن

جدیدترین مدل دیوار آجری دکوراتیو مدرن
آجر نمای دکوراتیو سفید در دکوراسیون اتاق نشیمن
اجرای دیوار آجری دکوراتیو مدرن
دیوار آجری دکوراتیو مشکی در دکوراسیون نشیمن

دیوار آجری دکوراتیو در نشیمن های لاکچری به همراه سبک های مینیمال، مدرن و… می تواند زیبایی دکوراسیون اتاق پذیرایی را دو چندان کند. اگر به دنبال مدل های جدید دیوارهای آجری در محیط نشیمن می باشید نمونه های بالا می تواند الهام بخش برای ایده های خلاقانه شما باشد.

تی وی وال آجری در دکوراسیون اتاق نشیمن

اجرای دیوار آجری دکوراتیو در تی وی وال مدرن
نما آجری دکوراتیو پشت تلویزیون

آجرنما به علت تنوع رنگ، طرح و بافتی که به دیوارپوش آجری در طراحی داخلی می‌دهد، می‌تواند متریال و مصالحی عالی برای طراحی و اجرای انواع تی وی وال مدرن باشد.

بیشتر بخوانید: تی وی وال مدرن

آجرهای تزئینی مانند آجر دکوراتیو، آجر نما طرح رستیک و… که تمامی سلیقه ها در سبک های مدرن یا سنتی را در بر می گیرد، می توانند برای طراحی دیوار آجری دکوراتیو بهترین گزینه باشد.

تی وی وال سفید
دیوار آجری سفید برای پشت تلویزیون

تی وی وال آجر دکوراتیو امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است که کاربرد آن نه تنها در رنگ سفید بلکه در رنگ های متنوع جذابی بسار مورد استفاده قرار می گیرد. عکس های زیر نمونه و ایده هایی برای اجرای دیوار آجری دکوراتیو می باشد.

بیشتر بخوانید: کاربرد انواع آجر در ساختمان سازی

ستون آجری دکوراتیو در نشیمن

ستون آجری دکوراتیو
استفاده از ستون آجری به جای دیوار آجری دکوراتیو

اگر فضای نشیمن شما دارای ستون می باشد، ستون آجری دکوراتیو نمای فوق العاده ای را ایجاد می کند. از آنجایی که اکثر ستون ها طرح های ساده ای دارند نمای نشیمن را خسته کننده و بی روح می کند. به جای دیوار آجری دکوراتیو با استفاده از این ایده می توانید فضای متفاوتی را در نشیمن خود ایجاد کنید.

آجر دکوراتیو بهترین نوع آجر در نشیمن

دیوار آجری دکوراتیو برای نمای داخلی
دیوار آجری دکوراتیو بهترین گزینه برای طراحی دکوراسیون داخلی

آجر آنتیک از جدیدترین و زیباترین مدل های آجر نما است که در سال های اخیر بسیاری از افراد برای داشتن نمای دیوار آجری مدرن و تبدیل دکوراسیون داخلی خانه به فضایی لاکچری و زیبا به آن روی آورده اند. این آجر از خاک مصنوعی تولید می شود و در ساختار آن مواد نانو و پلیمری به کار رفته است. دیوار آجری دکوراتیو در نشیمن فضای به شدت جذاب و مدرنی را ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی با آجر دکوراتیو + ۹ ایده جذاب

رنگ های متنوع آجر دکوراتیو برای نشیمن

رنگ های دیوار آجری دکوراتیو
رنگ های متنوع آجر دکوراتیو برای دیوار نما آجری

آجرهای دکوراتیو یا آنتیک به عنوان یکی از متنوع ترین آجرها در رنگ های مختلف و جذاب می باشند، بنابراین می توانند بهترین گزینه برای دیوار آجری دکوراتیو در نشیمن باشند.

آجر دکوراتیو سفید برای نشیمن
رنگ سفید دیوار آجری دکوراتیو پر تقاضاترین رنگ آجر در نشیمن می باشد

از پر تقاضاترین رنگ آجر نما برای دکوراسیون سالن پذیرایی که به خوبی با همه نوع سبک دکوراسیون نشیمن ست می شود، رنگ سفید و طوسی است.

بیشتر بخوانید: کاربرد انواع آجر نما چیست؟

چند اصل مهم برای اجرای دیوار آجری دکوراتیو در نشیمن

نکات مهم دیوار آجری دکوراتیو
رعایت تناسب در دیوار آجری دکوراتیو در نشیمن

داشتن نمای دیوار آجری مدرن، زیبا و در عین حال آرام بخش در فضای اتاق نشیمن نگاه هر فردی را به خود جذب می کند. بنابراین جهت طراحی دیوار آجری دکوراتیو در نشیمن، رعایت برخی از اصول مهم فنی و زیبایی ضروری می باشد:

  • تناسب: رعایت تناسب و هماهنگی بین آجر نما و سایر المانهای اتاق نشیمن در تعیین زیبا بودن محیط بسیار مهم است. به طور مثال استفاده از رنگ های مکمل برای آجر دکوراسیون حال خانه نسبت به مبل، فرش، اکسسوری ها و… می تواند زیبایی محیط را دو چندان کند.
  • ایجاد نقطه کانونی: ایجاد نقطه کانونی برای آجر نما در اتاق نشیمن می تواند به آن هویت بخشد. به این صورت که با انتخاب یک دیوار و اجرای دیوار آجری دکوراتیو مانند تی وی وال می توان باعث شیک شدن فضای نشیمن خانه شد.
  • ترکیب بندی: استفاده از آجر نما در دکوراسیون اتاق نشیمن زمانی جذابیت ایجاد می کند که ترکیب آن با سایر المان های خانه رعایت شود. به طور مثال ترکیب رنگ مناسب مبل با آجر، ایجاد نور مخفی، استفاده از لامپ های رشته ای، ترکیب آجر با چوب و… فضای بسیار شیکی را به وجود می آورد.

سوالات متداول

از چه آجری برای دیوار آجری نشیمن استفاده کنیم بهتر است؟

✅ آجر دکوراتیو به دلیل مقرون به صرفه بودن و تنوع رنگی بالا بهترین گزینه برای داشتن یک دیوار آجری نشیمن می باشد.

آجر دکوراتیو برای نمای دیوار آجری را از کجا بخریم؟

✅ آجر دکوراتیو را می توانید از آجر آنلاین که معتبرترین مرکز فروش آجر دکوراتیو در سراسر ایران در انواع رنگ ها و طرح های مختلف می باشد.

برای اینکه دیوار آجری مدرن داشته باشیم از چه رنگ آجری استفاده کنیم؟

✅ از هر رنگ آجر دکوراتیو می توان برای اجرای دیوار آجری دکوراتیو استفاده کرد. پر طرفدارترین آنها رنگ سفید و طوسی می باشد که به راحتی با هر سبکی ست می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.