۴ ترفند مهم در طراحی کافی شاپ با آجر!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

طراحی کافی شاپ با آجر برای معماران و طراحان، دنیایی بزرگ و سرشار از خلاقیت می باشد که به کمک آن قادر به خلق فضایی دنج و آرام می باشند.

آجر نما یکی از متریال هایی است که می تواند تاثیر شگفت انگیزی در حس و حال و گرما و صمیمیت فضای کافی شاپ شما داشته باشد. برای آشنایی با جزئیات بیشتر استفاده از آجر در دکوراسیون کافی شاپ، با ما همراه باشید.

طراحی کافی شاپ با آجر
آجر نما، متریالی مناسب در طراحی فضای کافی شاپ

۵ مزیت طراحی کافی شاپ با آجر نما

با استفاده از آجر نما برای کافی شاپ، شما می توانید هر گونه سبک طراحی دلخواه خود را در فضا پیاده سازی کنید؛ چرا که آجر نما متریالی انعطاف پذیر بوده و با انواع معماری های سبک مدرن، پست مدرن، کلاسیک، رستیک و… سازگار می باشد. علاوه بر این در طراحی کافی شاپ با آجر مزایای زیر نیز وجود دارند:

 1. کاربرد در نمای داخلی و نمای خارجی؛
 2. هم نشینی فوق العاده جذاب آجر در کنار سایر مصالح از جمله: چوب، فلز، سنگ و…؛
 3. تنوع رنگ و طرح در آجر نما؛
 4. امکان نصب تابلو و آثار هنری روی دیوار آجری کافی شاپ؛
 5. مقرون به صرفه بودن آجر و صرفه جویی در هزینه های طراحی دکوراسیون کافی شاپ؛
 6. و…
استفاده از آجر نما برای کافی شاپ
زیبایی آجر نما در نمای داخلی کافی شاپ
نمای بیرونی کافه با آجر
استفاده از آجر در نمای خارجی کافی شاپ

ترفندهای خلاقانه و مهم در طراحی کافی شاپ با آجر

آجر آنلاین (فروشگاه اینترنتی فروش آجر) در ادامه، اصولی را به شما آموزش می دهد که با بکارگیری آن ها در معماری کافی شاپ خود، فضایی را رقم بزنید که اولین انتخاب مشتریان شما برای گذران اوقات فراغت باشد.

۱٫ انتخاب سبک معماری مورد نظر

اولین نکته برای صاحبان کافی شاپ، انتخاب و مشخص کردن سبک طراحی می باشد. برای انتخاب سبک طراحی خود باید به موقعیت مکانی کافی شاپ و علایق و سلایق عامه مشتریان خود توجه نمایید.

توجه به سبک معماری در طراحی کافی شاپ آجری
اجرای انواع سبک معماری در طراحی دکوراسیون داخلی و نما کافی شاپ با آجر

۲٫ انتخاب نوع آجر متناسب با سبک طراحی

به طورکلی برای اینکه بتوانید در طراحی کافی شاپ با آجر، موفق تر عمل کنید، باید به جزئیات اصول طراحی دقت و توجه کافی داشته باشید. یکی از این جزئیات، انتخاب نوع آجر متناسب با سبک طراحی انتخابی شما می باشد.

آجرهای مناسب برای سبک های مدرن و صنعتی، غالباً آجرهای نسوز و دکوراتیو هستند و آجرهای مناسب برای طراحی کافی شاپ کلاسیک و نوستالژیک، آجرهای قزاقی، سنتی و رستیک می باشند.

آجر آنلاین، مرکز فروش انواع آجر نما از جمله انواع آجر نسوز، دکوراتیو، سنتی، قزاقی و… برای طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی نما می باشد. شما همراهان گرامی می توانید از طریق این وب سایت آجر دلخواه خود را بدون واسطه، از درب کارخانه خریداری نمایید.

۳٫ نورپردازی در بین آجرهای دیوار کافی شاپ

یکی از قدم های اصلی در جذب مشتری و ترفندهای کافی شاپ، به خصوص در شب، نورپردازی می باشد. استفاده از آجر در دیوارهای کافی شاپ، اگر با نورپردازی همراه شود، به بهتر نمایان شدن بافت آجرها و یا عناصر نصب شده بر روی آن ها مثل تابلو، گلدان و… کمک می کند. علاوه بر این با این کار، تلفیق زیبای نور و رنگ برای فضای کافی شاپ خود رقم زده اید.

توجه به نورپردازی در طراحی دکور کافی شاپ با آجر
استفاده از آجر در دیوارهای کافی شاپ با رعایت نورپردازی

۴٫ رعایت تناسب رنگ در طراحی کافی شاپ با آجر

یکی از ترفندهای کافی شاپ در داشتن فضایی جذاب و زیبا، تناسب رنگ در طراحی دکوراسیون می باشد. رنگ دیوار آجری کافی شاپ باید با رنگ سایر اجزای محیط مثل: مبلمان یا میز و صندلی، گل ها و گلدان ها، سقف و… هارمونی و تناسب منطقی داشته باشد.

به عنوان نمونه، به تناسب رنگ ها در دکوراسیون کافی شاپ های زیر دقت نمایید.

طراحی کافی شاپ با آجر نما سفید
تناسب رنگ سفید آجرها در دکوراسیون داخلی کافی شاپ
استفاده از آجر در دیوارهای کافی شاپ
هارمونی رنگ در طراحی کافی شاپ آجری

اگر قصد طراحی کافی شاپ با آجر را دارید، ۴ اصول مهم ذکر شده در این مطلب را در پیاده سازی آن، حتماً به یاد داشته باشید. برای آمورش نکات بیشتر در طراحی داخلی با آجر نما و کاربرد این مصالح در سایر دکوراسیون های داخلی، می توانید اینجا کلیک کنید.

ترفندهای کافه آجری جذاب
نکات طراحی داخلی کافی شاپ

هزینه دکوراسیون داخلی کافی شاپ با آجر

همانطور که گفته شد آجر امروزه به عنوان یکی از جذاب ترین متریال های طراحی دیوار کافی شاپ می باشد. بنابراین اگر می خواهید یک کافه آجری راه اندازی کنید برای کمتر شدن هزینه ها می توانید از آجر در نمای کافی شاپ استفاده کنید. اما برای طراحی کافه نباید تنها به این مورد بسنده کنید؛ بلکه باید موارد دیگری را نیز در نظر داشته باشید که در ادامه می توانید به صورت مختصر این موارد را مشاهده نمایید:

 • طراحی دکوراسیون توسط یک طراح یا معمار
 • دکوریجات ها
 • طرح دیوار کافه
 • مصالح به کار رفته
 • و…
هزینه طراحی کافه آجری
راه اندازی کافه آجری مقرون به صرفه

طراحی نمای خارجی کافی شاپ با آجر شاموتی

شما همچنین می توانید جهت طراحی نمای خارجی کافی شاپ خود از آجر شاموتی استفاده کنید. آجر نما شاموتی نوعی آجر نسوز محسوب می شود که بیشتر در طراحی نمای خارجی مورد استفاده قرار می گیرد؛ از این رو حتما به صفحه آجر نما شاموتی سر بزنید و از طرح های موجود در آن الگو بگیرید.

در پایان، در نظر داشته باشید که عموم مردم، علاوه بر کیفیت نوشیدنی ها و غذاهایی که سرو می شوند، برای فضای اطراف خود نیز اهمیت قائل هستند، پس شک نداشته باشید که با انتخاب آجر برای دکوراسیون کافی شاپ خود، تجربه ای لذت بخش و به یادماندنی را در ذهن مشتریان خود به جا خواهید گذاشت.

سوالات متداول در خصوص طراحی کافی شاپ با آجر

برای طراحی کافی شاپ به سبک کلاسیک بهتر است از چه آجری استفاده کنیم؟

برای طراحی کافی شاپ کلاسیک و نوستالژیک، آجرهای قزاقی، سنتی و رستیک می باشند.

طراحی کافی شاپ با آجر چه مزیت هایی دارد؟

استفاده از آجر در نمای کافی شاپ مزایایی همچون: کاربرد در نمای داخلی و نمای خارجی، هم نشینی فوق العاده جذاب آجر در کنار سایر مصالحی مثل چوب و… ، تنوع رنگ و طرح در آجر نما، امکان نصب تابلو و آثار هنری روی دیوار آجری کافی شاپ، مقرون به صرفه بودن آجر می باشد.

برای کمتر شدن هزینه دکوراسیون داخلی کافی شاپ بهتر است از چه متریالی استفاده کنیم؟

طرح دیوار کافه و یا سایر نماهای داخلی آن با آجر می تواند نسبت به سایر متریال ها هزینه کمتری را به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.