4 ترفند مهم در طراحی کافی شاپ با آجر

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

طراحی کافی شاپ با آجر برای معماران و طراحان، دنیایی بزرگ و سرشار از خلاقیت می باشد که به کمک آن قادر به خلق فضایی دنج و آرام می باشند.

آجر نما یکی از متریال هایی است که می تواند تاثیر شگفت انگیزی در حس و حال و گرما و صمیمیت فضای کافی شاپ شما داشته باشد. برای آشنایی با جزئیات بیشتر استفاده از آجر در دکوراسیون کافی شاپ، با ما همراه باشید.

طراحی کافی شاپ با آجر
آجر نما، متریالی مناسب در طراحی فضای کافی شاپ

5 مزیت طراحی کافی شاپ با آجر نما

با استفاده از آجر نما برای کافی شاپ، شما می توانید هر گونه سبک طراحی دلخواه خود را در فضا پیاده سازی کنید؛ چرا که آجر نما متریالی انعطاف پذیر بوده و با انواع معماری های سبک مدرن، پست مدرن، کلاسیک، رستیک و… سازگار می باشد. علاوه بر این در طراحی کافی شاپ با آجر مزایای زیر نیز وجود دارند:

  1. کاربرد در نمای داخلی و نمای خارجی؛
  2. هم نشینی فوق العاده جذاب آجر در کنار سایر مصالح از جمله: چوب، فلز، سنگ و…؛
  3. تنوع رنگ و طرح در آجر نما؛
  4. امکان نصب تابلو و آثار هنری روی دیوار آجری کافی شاپ؛
  5. مقرون به صرفه بودن آجر و صرفه جویی در هزینه های طراحی دکوراسیون کافی شاپ؛
  6. و…
استفاده از آجر نما برای کافی شاپ
زیبایی آجر نما در نمای داخلی کافی شاپ

آجر آنلاین در ادامه، اصولی را به شما آموزش می دهد که با بکارگیری آن ها در معماری کافی شاپ خود، فضایی را رقم بزنید که اولین انتخاب مشتریان شما برای گذران اوقات فراغت باشد.

1. انتخاب سبک معماری مورد نظر

اولین نکته برای صاحبان کافی شاپ، انتخاب و مشخص کردن سبک طراحی می باشد. برای انتخاب سبک طراحی خود باید به موقعیت مکانی کافی شاپ و علایق و سلایق عامه مشتریان خود توجه نمایید.

توجه به سبک معماری در طراحی کافی شاپ آجری
اجرای انواع سبک معماری در طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ با آجر

2. انتخاب نوع آجر متناسب با سبک طراحی

به طورکلی برای اینکه بتوانید در طراحی کافی شاپ با آجر، موفق تر عمل کنید، باید به جزئیات اصول طراحی دقت و توجه کافی داشته باشید. یکی از این جزئیات، انتخاب نوع آجر متناسب با سبک طراحی انتخابی شما می باشد.

آجرهای مناسب برای سبک های مدرن و صنعتی، غالباً آجرهای نسوز و دکوراتیو هستند و آجرهای مناسب برای برای سبک های کلاسیک و نوستالژیک، آجرهای قزاقی، سنتی و رستیک می باشند.

طراحی دکوراسیون مدرن در کافی شاپ با آجر نما نسوز:

طراحی کافی شاپ با آجر نسوز نما
فروش آجرنما نسوز برای استفاده در دکوراسیون کافی شاپ

استفاده از آجر دکوراتیو در دیوارهای کافی شاپ:

نمای داخلی کافی شاب با انواع آجر دکوراتیو نما
مرکز خرید انواع آجر دکوراتیو برای استفاده در دکوراسیون داخلی کافی شاپ ها

آجر آنلاین، مرکز انواع آجر نسوز، دکوراتیو، سنتی، قزاقی و… برای طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی نما می باشد. شما همراهان گرامی می توانید از طریق این وب سایت آجر دلخواه خود را بدون واسطه، از درب کارخانه خریداری نمایید.

3. نورپردازی در بین آجرهای دیوار کافی شاپ

یکی از قدم های اصلی در جذب مشتری برای کافی شاپ، به خصوص در شب، نورپردازی می باشد. استفاده از آجر در دیوارهای کافی شاپ، اگر با نورپردازی همراه شود، به بهتر نمایان شدن بافت آجرها و یا عناصر نصب شده بر روی آن ها مثل تابلو، گلدان و… کمک می کند. علاوه بر این با این کار، تلفیق زیبای نور و رنگ برای فضای کافی شاپ خود رقم زده اید.

توجه به نورپردازی در طراحی دکور کافی شاپ با آجر
استفاده از آجر در دیوارهای کافی شاپ با رعایت نورپردازی

4. رعایت تناسب رنگ در طراحی کافی شاپ با آجر

رنگ دیوار آجری کافی شاپ باید با رنگ سایر اجزای محیط مثل: مبلمان یا میز و صندلی، گل ها و گلدان ها، سقف و… هارمونی و تناسب منطقی داشته باشد.

به عنوان نمونه، به تناسب رنگ ها در دکوراسیون کافی شاپ های زیر دقت نمایید.

طراحی کافی شاپ با آجر نما سفید
تناسب رنگ سفید آجرها در دکوراسیون داخلی کافی شاپ
استفاده از آجر در دیوارهای کافی شاپ
هارمونی رنگ در طراحی کافی شاپ آجری

اگر قصد طراحی کافی شاپ با آجر را دارید، 4 اصول مهم ذکر شده در این مطلب را در پیاده سازی آن، حتماً به یاد داشته باشید. برای آمورش نکات بیشتر در طراحی داخلی با آجر نما و کاربرد این مصالح در سایر دکوراسیون های داخلی، می توانید اینجا کلیک کنید.

در پایان، در نظر داشته باشید که عموم مردم، علاوه بر کیفیت نوشیدنی ها و غذاهایی که سرو می شوند، برای فضای اطراف خود نیز اهمیت قائل هستند، پس شک نداشته باشید که با انتخاب آجر برای دکوراسیون کافی شاپ خود، تجربه ای لذت بخش و به یادماندنی را در ذهن مشتریان خود به جا خواهید گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *