طراحی داخلی با آجر نما (تکنیکی متفاوت برای دکوراسیون)

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

طراحی داخلی با آجر نما یکی از سبک هایی است که می تواند تغییرات اساسی و چشم گیری در فضاسازی داخلی ایجاد کند.

از دیرباز در بخش‌هایی از تاریخ، زیبا و مجلل کردن محیط زندگی تنها معطوف به شاهان و طبقه اشراف بود؛ اما امروزه این تنها آرزوی اشراف‌زادگان نیست که در محیطی دلنشین و مجلل زندگی کنند. در واقع استفاده از آجر نما برای دکوراسیون داخلی از روش های هوشمندانه معماری داخلی در عصر حاضر به شمار می رود. بنابراین اگر می خواهید از آجر در نمای داخلی منزلتان استفاده کنید پیشنهاد می شود تا انتهای این مقاله از آجر آنلاین با ما همراه باشید.

نمای داخلی با آجر
دکوراسیون داخلی خود را با آجر نما طراحی کنید
طراحی داخلی با آجر نما سفید
طراحی داخلی با آجر نما، محیط را دلنشین و مجلل می کند.

ویدئو انواع طرح های آجر نما برای دکوراسیون داخلی?

اگر شما هم به فکر استفاده از آجر نما داخل منزل هستید، ویدئوی کوتاه زیر می تواند ایده های جذابی به شما بدهد.

طراحی داخلی با آجر نما

همان‌طور که گفته شد گاه استفاده از مصالح ساختمان مختلف می‌تواند به زیبایی محیط کمک کند که آجرنما از جمله آن ها می باشد. دکوراسیون داخلی با آجر نما از جدیدترین روش های زیبا کردن محیط داخلی منازل و ساختمان‌ها محسوب می شود.

طراحی دکوراسیون داخلی با آجر نما
دکوراسیون داخلی خود را با آجر زیبا و خاص کنید

دکوراسیون آجر نما می تواند فضا را به فضای خارجی شبیه کرده و از طرفی چون به ابنیه تاریخی و قدیمی شباهت دارد می‌تواند حسی نوستالژیک را با خود به همراه آورد. ضمن آنکه آجر نما داخل منزل هم با سبک مدرن در طراحی و معماری همخوانی دارد و هم با سبک سنتی.

استفاده از آجر نما در طراحی داخلی
تجربه حس نوستالژیک در طراحی داخی با آجر نما

طراحی داخلی با آجر نما حس خاصی را القا می‌کند. از آن جهت که آجرنما همیشه متعلق به بیرون ساختمان بوده، آوردن این المان به داخل ساختمان، آن هم در منازل، می‌تواند یک خلاقیت بسیار جالب به شمار آید.

آجر نما سنتی داخل منزل فضا را گرم و شما را در زمان گم می کند. مخصوصا اگر از انواع آجرهایی استفاده کنید که دارای ترک و شکستگی هستند مانند آجر رستیک یا آجر نما دکوراتیو.

دیوار آجر نما داخل خانه
تجربه خلاقیت در طراحی محیط با آجرنما
دکوراسیون داخلی با آجر نما
دکوراسیون داخلی با آجر نما در منزل

آجر نما برای دکوراسیون داخلی بیشتر با چه مبلمانی همخوانی دارد؟

آجر داخل ساختمان می‌تواند تحسین‌برانگیز و خیره‌کننده باشد به شرط آن که طرح باقی المان‌ها و مخصوصاً مبلمان با رنگ و طرح آجر نما همخوانی داشته باشد.

آجر نماهایی که سطحی صاف و هندسی دارند بیشتر حس لوکس بودن و رسمی بودن را در فضا القا می‌کنند. برای این نوع فضاها می توان از مبلمانی با سطوح صاف، خطوط موازی و رنگ هایی خنثی استفاده کرد. اما در طراحی داخلی با آجر نما هایی که سطوح نامنظم و متخلخل دارند، استفاده از فرنیچری با رنگ‌های شاد و سطوح انحنادار توصیه می گردد.

دکوراسیون داخلی منزل با آجر نما مشکی
هماهنگی مبلمان با سطوح صاف و هندسی آجر نما
طراحی داخلی با آجر نما متخلخل
هماهنگی مبلمان با سطوح ناصاف و متخلخل آجر نما

دکوراسیون داخلی با آجر نما در چه فضاهایی بیشتر تاثیرگذار است؟

طراحی نمای داخلی ساختمان با آجر نما در فضاهایی مانند دانشگاه ها، کافی شاپ ها و رستوران ها، شرکت ها و ادارات می تواند خشک و یکنواخت بودن فضا را از بین برده و چشم نواز باشد.

از جمله ساختمان‌هایی که سعی دارند از سبکی هنری برای دیزاین داخلی استفاده کنند جاهایی مانند گالری های هنری یا کافی شاپ‌ها هستند که طراحی داخلی با آجر نما برای آن ها می‌تواند محشر باشد.

طراحی داخلی با آجر نما مشکی در کافی شاپ
کاربرد طراحی داخلی با آجر نما در رستوران ها و کافی شاپ ها

توجه! اگر قصد طراحی و دیزاین یک محیط کار اداری شیک و در عین حال با فضایی مناسب برای روحیات کارمندان دارید، در بخش مقالات وبسایت آجر آنلاین می توانید مقاله مربوط به طراحی دکوراسیون داخلی اداری را مطالعه نمایید.

جمع بندی:

❓ آجر نما برای دکوراسیون داخلی در چه فضاهایی مناسب تر است؟

✅ طراحی داخلی با آجر نما در فضاهایی مانند دانشگاه ها، کافی شاپ ها و رستوران ها، شرکت ها و ادارات می تواند بسیار مناسب باشد.

❓ جهت طراحی نمای سنتی داخل منزل چه آجری مناسب تر است؟

✅ آجر نما سنتی داخل منزل فضا را گرم و شما را در زمان گم می کند. مخصوصا اگر از انواع آجرهایی مانند آجر روستیک و یا آجر نما دکوراتیو استفاده کنید که دارای ترک و شکستگی نیز هستند.

❓ دکوراسیون داخلی با آجر چه مزایایی دارد؟

✅ آجر نما داخل منزل و یا در طراحی داخلی سایر مکان ها می تواند علاوه بر فضای گرم و منحصر به فردی که ایجاد می کند، حس نوستالژیک نیز داشته و بسیار قیمت مناسب تمام شود.

لطفا به این مطلب امتیاز بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.