طراحی نمای آجری ساختمان ویلایی + نمونه زیباترین نمای ویلایی

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

نمای آجری ساختمان ویلایی یا آپارتمان اولین جاذبه از طرح آن ساختمان است که با استفاده از متریال آجر نما به طرحی ماندگار و متفاوت تبدیل شده است.

در این صفحه از وبسایت Ajoronline.com شما همراهان گرامی با مزایای نمای آجری ویلایی و بکارگیری محصولات آجر و آجر نما در طراحی داخلی و خارجی آشنا خواهید شد.

جذابیت نمای آجری در ساختمان ویلایی
نمای آجری خانه ویلایی طرحی جذاب از نمای یک ساختمان کار شده با آجرنما می باشد.
نمای آجری ویلا
طرحی ماندگار و متفاوت در نمای آجری ساختمان ویلایی

ایده های جدید نمای آجری ویلایی را در این ویدئو ببینید

در صورتی که برای نمای ساختمان ویلایی خود به دنبال ایده های جذاب هستید، پیشنهاد می کنیم تماشای این ویدئو را از دست ندهید!

نمونه تصاویری از نمای آجری ساختمان ویلایی

نمای آجری ساختمان ویلایی
نمای ویلا با آجر
نمای ویلایی با آجر
نمای ساختمان ویلا آجری
نمای ویلا ساختمان با آجر
نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز مشکی
نمای آجر ویلا
نمای آجری مدرن ویلا

مزیت های نمای آجری ساختمان ویلایی

ساختمان‌های امروزی برای هر چه زیباتر دیده شدن نیاز به مصالح و متریال متفاوتی دارند. ساختمان‌های ویلایی یا حتی آپارتمان‌ها برای زیباسازی نمای بیرونی خود اغلب از موادی مانند سنگ یا شیشه یا کامپوزیت استفاده می‌کنند. اما این مصالح به علت وفور استفاده و گرانی دیگر استقبال چندانی نمی‌شوند.

در عوض نمای آجری ساختمان ویلایی یا آپارتمانی هزینه تمام شده خیلی کمتری نسبت به سنگ مرمر یا تراورتن دارد. نصب آسان‌تری دارد و از تنوع طرح و رنگ بیشتری برخوردار است و در بسیاری موارد خیلی زیباتر از سنگ و نمای شیشه یا کامپوزیت تنها است.

نمای آجری ساختمان انواع مختلفی دارد که در این صفحه به طور اختصاصی به نمای آجری ویلا پرداخته شده است. اما اگر می خواهید با انواع نمای آجری بیشتر آشنا بشید و پروژه های متنوع تری را مشاهده کنید، کافیست روی لینک کلیک کنید.

مزایای نمای آجر ساختمان ویلایی
هزینه تمام شده آجر نما خانه ویلایی مقرون به صرفه تر از سنگ یا کامپوزیت در نما می باشد.
نمای آجری خانه ویلایی
تنوع طرح و رنگ از مزیت های استفاده از آجر در نما خانه ویلایی

ترکیب نمای آجری ساختمان ویلایی با دیگر مصالح

نمای آجری ساختمان ویلایی یا هر نوع سازه دیگر را می‌توان با انواع مصالح نماسازی ترکیب کرد. متداول ترین مصالحی که در هم نشینی با آجر نما ویلایی جذابیت چشم گیری به نما می دهند، سنگ، کامپوزیت و شیشه هستند.

بهترین آجری که می توان در ترکیب با این مصالح استفاده کرد و عمر زیادی داشته باشد آجر نسوز است. نمای آجر نسوز ویلا را می توانید با رنگ های متنوعی طراحی کنید؛ زیرا آجر نما نسوز دارای رنگ های متنوع بسیاری است.

آجر نسوز با کیفیت ماندگاری بالایی دارد و شوره نمیزند. شما برای نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز می توانید به فروشگاه اینترنتی آجر آنلاین که دارای بهترین آجر نسوز به قیمت درب کارخانه می باشد مراجعه کنید. برای دیدن جزئیات و دسترسی فوری به آجر نسوز روی دکمه زیر کلیک کنید.


دسترسی به قیمت آجر نسوز در تاریخ روز و درب کارخانه تنها با کلیک روی دکمه


نمای ترکیبی آجر و سنگ ویلایی
استفاده از سنگ در ترکیب نمای آجری ویلا
آجر نما در ساختمان ویلایی
می توان با ترکیب آجر و مصالح دیگر، نمایی زیبا را در ساختمان رقم زد.

۱_ ترکیب نمای سنگ و آجر ویلایی

در طراحی نمای سنگ و آجر ویلایی با سنگ‌های مرمر یا تراورتن می‌توان آجر نسوز را در رنگ‌های مختلف مانند قهوه ای، کرم، مشکی ترکیب کرد. ترکیب سنگ با آجر نما نسوز حتی بیشتر از نمای تمام سنگ می‌تواند کاربرد داشته باشد و در زیبایی نمای آجری ساختمان ویلایی سهیم باشد.

نمای آجر نما ساختمان ویلایی
ترکیب رنگ آجری مشکی و طوسی در نمای ویلا

استفاده از آجر نسوز در انواع نمای ساختمان ویلایی مزایایی به همراه خود دارد که شامل موارد زیر می باشد:

  • مقاومتی بالا در برابر ضربه و فشار
  • مقرون به صرفه بودن و نصب آسان
  • ضد شوره
  • وزن سبک نسبت به سایر مصالح
  • رنگ بندی های متنوع و جذاب مطابق با هر سلیقه
  • عایق حرارت
  • مقاوم در برابر تغییرات دمایی و باران های اسیدی
  • طول عمر زیاد
نمای آجری خانه ویلایی با ترکیب سنگ
یکی از معروف ترین نماهای ترکیبی، نمای آجری ساختمان همراه با سنگ است.

ویلا نمای آجری نسوز شاموتی

آجر شاموتی یکی از انواع آجر نسوز است که به عنوان نمای آجری خانه ویلایی می تواند از بهترین انتخاب های شما در هر موقعیت مکانی و جغرافیایی باشد. تصاویر زیر نمونه هایی از نمای آجر نما ساختمان ویلایی با این نوع آجر می باشد که می توانید با الهام گرفتن از آن، ویلا نما آجری شاموتی خود را بسازید.

برای مشاهده قیمت و خرید آجر شاموتی نسوز به قیمت درب کارخانه هم کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید.


دسترسی به لیست قیمت آجر شاموتی در تاریخ روز و نمونه پروژه ها تنها با کلیک روی دکمه


نمای آجری خانه ویلایی
ویلا نما آجری شاموتی
نمای آجر نسوز ویلا
نمای آجری خانه ویلایی

نمای آجری ساختمان ویلایی با آجر انگلیسی

نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز انگلیسی بی شک یکی از زیباترین نماهای ویلایی می باشد، که امروزه هم در هر موقعیت جغرافیایی می توان نمونه های آن را بسیار مشاهده کرد. آجر انگلیسی بی شک یک نمای آجری مدرن ویلا خواهد بود.

آجر انگلیسی نما به دلیل طیف رنگی قرمزی که دارد برای نما آجری ویلا بسیار استفاده می شود. و از آنجایی که سبک و زیبایی خاص را مثل نماهای انگلیسی ایجاد می کند طرفداران خود را پیدا کرده است.

برای اطلاع از قیمت تقریبی قیمت آجر انگلیسی نسوز به تاریخ روز کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید.


دسترسی به لیست قیمت آجر انگلیسی درب کارخانه و نمونه پروژه ها تنها با کلیک روی دکمه


ویلا نما آجری انگلیسی
نمای آجر نما ساختمان ویلایی
نمای آجری ویلا
نمای ویلا با آجر نسوز انگلیسی

۲_ نمای آجری ویلایی با کامپوزیت یا شیشه

ترکیب آجر و نمای کامپوزیت یا شیشه هم ترکیبی بسیار جذاب و زیباست. طرح و بافتی که آجر نمای ساختمان ویلایی به ما می‌دهد، تنوعی در معماری پیش روی ما می‌گذارد که هیچ مصالح دیگری توان ایجاد آن را ندارد.

نکات طراحی نمای آجری مدرن ویلا در مناطق مختلف ایران

داشتن زیباترین نمای ساختمان ویلایی با آجر نیازمند توجه به نکاتی است که باعث می شود عمر ماندگاری آن بیشتر شود. از مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید نوع آب و هوای منطقه ی مورد نظر برای داشتن نمای آجری مدرن ویلا است.

اگر در منطقه ای سرد و مرطوب می خواهید نمای آجری برای ویلا داشته باشید بهترین نوع آجر برای این منطقه آجر نسوز است؛ زیرا آجر نسوز میزان نفوذپذیری آب و رطوبت کمتری دارد و شوره نمیزند. شما هم می توانید برای جلوگیری از نفوذ آب و شوره نزدن نمای آجر نسوز ویلا از محلول نانو استفاده کنید.

اگر در منطقه ی گرم و خشک هستید می توانید از هر نوع آجری برای نمای آجری ساختمان ویلایی خود استفاده کنید. به طور مثال آجر سنتی، آجر نسوز، آجر شیل و… برای نمای آجر و سنگ ویلایی در این منطقه بسیار مناسب است.

شما می توانید انواع آجر نما را به قیمت درب کارخانه از فروشگاه اینترنتی آجر آنلاین خریداری نمایید. در این فروشگاه قیمت انواع آجر به قیمت روز درج شده است. برای مشاهده و خرید آجر نما کافیه روی لینک های داخل محتوا کلیک کنید یا در سایت آن را مشاهده کنید.

جمع بندی

استفاده از آجر در نما خانه ویلایی چه مزیت هایی دارد؟

✅ هزینه تمام شده خیلی کمتری نسبت به سنگ مرمر یا تراورتن دارد. نصب آسان‌تری دارد و از تنوع طرح و رنگ بیشتری برخوردار است و در بسیاری موارد خیلی زیباتر از سنگ و نمای شیشه یا کامپوزیت تنها است.

❓❓ در ترکیب نمای آجری خانه ویلایی با دیگر ابزارها، چه مصالحی بهترین گزینه می باشد؟

✅ متداول ترین مصالحی که در هم نشینی با آجر نما ویلایی جذابیت چشم گیری به نما می دهند، سنگ، کامپوزیت و شیشه هستند.

❓❓❓ آجر نسوز در طراحی نمای آجری چه مزایایی به همراه دارد؟

✅ مزیت هایی همچون: ضد شوره، وزن سبک نسبت به سایر مصالح، رنگ بندی های متنوع و جذاب مطابق با هر سلیقه، عایق حرارت، مقاوم در برابر تغییرات دمایی و باران های اسیدی، طول عمر زیاد و… دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.