پرداخت آنلاین

نمای آجری ساختمان ویلایی | تن پوشی ایده آل برای بنای شما

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

نمای آجری ساختمان ویلایی یا آپارتمان اولین جاذبه از طرح آن ساختمان است که با استفاده از متریال آجر نما به طرحی ماندگار و متفاوت تبدیل شده است.

در این صفحه از وبسایت Ajoronline.com شما همراهان گرامی با مزایای نمای آجری خانه ویلایی و بکارگیری محصولات آجر و آجر نما در طراحی داخلی و خارجی آشنا خواهید شد.

جذابیت نمای آجری در ساختمان ویلایی
نمای آجری خانه ویلایی طرحی جذاب از نمای یک ساختمان کار شده با آجرنما می باشد.

مزیت های نمای آجری ساختمان ویلایی

ساختمان‌های امروزی برای هر چه زیباتر دیده شدن نیاز به مصالح و متریال متفاوتی دارند. ساختمان‌های ویلایی یا حتی آپارتمان‌ها برای زیباسازی نمای بیرونی خود اغلب از موادی مانند سنگ یا شیشه یا کامپوزیت استفاده می‌کنند. اما این مصالح به علت وفور استفاده و گرانی دیگر استقبال چندانی نمی‌شوند.

در عوض نمای آجری ساختمان ویلایی یا آپارتمانی هزینه تمام شده خیلی کمتری نسبت به سنگ مرمر یا تراورتن دارد. نصب آسان‌تری دارد و از تنوع طرح و رنگ بیشتری برخوردار است و در بسیاری موارد خیلی زیباتر از سنگ و نمای شیشه یا کامپوزیت تنها است.

مزایای نمای آجر ساختمان ویلایی
هزینه تمام شده آجر نما خانه ویلایی مقرون به صرفه تر از سنگ یا کامپوزیت در نما می باشد.

ترکیب نمای آجری ساختمان ویلایی با دیگر مصالح

نمای آجری ساختمان ویلایی یا هر نوع سازه دیگر را می‌توان با انواع مصالح نماسازی ترکیب کرد. متداول ترین مصالحی که در هم نشینی با آجر نما جذابیت چشم گیری به نما می دهند، سنگ، کامپوزیت و شیشه هستند.

آجر نما در ساختمان ویلایی
می توان با ترکیب آجر و مصالح دیگر، نمایی زیبا را در ساختمان رقم زد.

ترکیب سنگ و آجر نما خانه ویلایی

در طراحی نمای آجری خانه ویلایی برای مثال با سنگ‌های مرمر یا تراورتن می‌توان آجر نسوز را در رنگ‌های مختلف مانند قهوه ای، کرم، مشکی ترکیب کرد. ترکیب سنگ با آجر نما نسوز حتی بیشتر از نمای تمام سنگ می‌تواند کاربرد داشته باشد و در زیبایی نمای آجری ساختمان ویلایی سهیم باشد.

نمای آجری خانه ویلایی با ترکیب سنگ
یکی از معروف ترین نماهای ترکیبی، نمای آجری ساختمان همراه با سنگ است.

ترکیب آجر و نمای کامپوزیت یا شیشه هم ترکیبی بسیار جذاب و زیباست. طرح و بافتی که آجر در نمای ساختمان به ما می‌دهد، تنوعی در معماری پیش روی ما می‌گذارد که هیچ مصالح دیگری توان ایجاد آن را ندارد.

شما همراهان گرامی برای آشنایی بیشتر با انواع نمای ترکیبی ساختمان ویلایی و مشاهده نمونه تصاویر بیشتر، کافیست در بخش وبلاگ های این سایت، به مقاله نمای ترکیبی مراجعه نمایید.

ویدئوی جذابی از نمای آجری ویلایی لاکچری 🎥

در صورتی که برای نمای ساختمان ویلایی خود به دنبال ایده های جذاب هستید، پیشنهاد می کنیم تماشای ویدئوی زیر را از دست ندهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *